Atrakcje w okolicy Podbablje

Wakacje w Podbablje

Na swój kolejny, wakacyjny cel wybraliście miejscowość Podbablje, która położona jest w południowej części Chorwacji (całą ofertę w tym pięknym kraju, znajdziecie w katalogu „Chorwacja noclegi”). Decyzja ta oznacza, że planujecie urlop w miejscu znajdującym się na uboczu masowej turystyki oraz takim, w którego dominującymi cechami są cisza oraz naturalne krajobrazy. Wakacje w tej miejscowości, to także świetna okazja na wypoczynek w górach oraz urlop na wsi. Poza tym, relaks w Podbablje, nie musi oznaczać rezygnacji ze zwiedzania oraz uczestnictwa w turystyce. Tak się składa, że Podbablje położone jest blisko atrakcyjnych miejsc Dalmacji, a autem można bardzo szybko się do nich dostać. Jeśli więc już zarezerwowaliście apartamenty lub domy wakacyjne w Podbablje, sprawdźcie jakie atrakcje czekają na Was w okolicy. Zapraszamy do lektury!

  Podbablje

Baska Voda

Baska Voda to słoneczny kurort, z jednej strony graniczący z ciepłym Morzem Adriatyckim, a z drugiej – ze zjawiskowym masywem Biokovo. Baska Voda to najbliżej położona miejscowość nadmorska od Podbablje, dlatego, jeśli planujecie plażowanie oraz kąpiele morskie – wybór jest oczywisty. W kurorcie, czeka na Was również mnóstwo atrakcji, zabytkowe obiekty sakralne, muzea oraz możliwość uprawiania różnych sportów wodnych. Polecamy Wam także menu miejscowych restauracji, które serwują ryby i owoce morza oraz nasze obiekty wakacyjne. Te z kolei, znajdziecie w obszernym katalogu „Baska Voda noclegi”.

  Baska Voda

Imotski

Dosłownie kilka kilometrów na północ od Podbablje, czeka na Was kolejne atrakcyjne miejsce. Jest to miasto Imotski, w którym możecie np. uzupełnić zapasy jedzenia, oliwek czy chorwackiego wina, ale nie tylko. W miasteczku znajdziecie interesujące zabytki, jak np. Twierdza Topana oraz dwa jeziora: Czerwone i Modre, które położone są w głębokich lejach krasowych. Ich widok i otoczenie, z pewnością, wywrze na Was spore wrażenie. Przy okazji, przypominamy, że i w Imotski oferujemy wam nasze  komfortowe oraz kompletnie urządzone kwatery w ramach katalogu „domy i apartamenty Chorwacja”. Zapraszamy!

  Imotski

Makarska

Kilkanaście kilometrów od kurortu Baska Voda, czeka na Was najsłynniejsza miejscowość wypoczynkowa w Chorwacji, a mianowicie Makarska. Jest ona znana z tego, że jest to najcieplejsze miejsce w kraju oraz najgorętsze, jeśli mowa o rozrywce i atrakcyjnych formach spędzania wolnego czasu, zarówno w dzień, jak i w nocy. Do tego doliczyć należy liczne plaże, atrakcje dla dzieci, bogactwo knajpek, restauracji, barów i klubów nocnych oraz mnóstwo interesujących zabytków poukrywanych w głębi miasta. Z Makarska, można udać się także na wycieczkę w góry, i ze skalistych szczytów, podziwiać piękne panoramy obejmujące morze i ląd. Na koniec, zerknijcie do naszej słonecznej oferty „Makarska noclegi”, w której znajdziecie domki i apartamenty w atrakcyjnych cenach.

  Makarska

Omiś

Czas na trochę odleglejszą lokalizację, ale zajmie ona około godzinę jazdy samochodem. Miejscem docelowym jest Omiś, pięknie położone miasto, które kusi zabytkami i atrakcjami. Omiś znajduje się na końcu kanionu rzeki Cetiny i właśnie stąd rozpoczynają się wycieczki w głąb kanionu lub na jego skaliste szczyty. Wycieczki te, z pewnością, na długo pozostaną w Waszej pamięci, głównie za sprawą spektakularnych widoków. W kanionie, można wziąć również udział w spływie kajakowym lub raftingowym, także amatorzy wrażeń będą zadowoleni z wyprawy. W Omiś można też zamieszkać w jednym z naszych domów lub apartamentów – sprawdzić je możecie w ofercie „Omiś noclegi”.

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy