Atrakcje w okolicy Muc

Urlop w Muc

Muc to świetne miejsce na wakacje z dala od hałasu i tłumów turystów, na których można natknąć się dosłownie na każdym kroku. Ta niewielka miejscowość, znajduje się w południowej części Chorwacji (z kolei pełną ofertę w tym popularnym kraju, znajdziecie w katalogu „Chorwacja noclegi”), w głębi lądu oraz w otoczeniu naturalnych i rolniczych terenów. Kolejnym atutem lokalizacji miasteczka Muc, jest pagórkowata oraz górska okolica, co idealnie nada się na mnóstwo chwil spędzonych na świeżym powietrzu, a amatorom wspinaczki i kolarstwa górskiego przyniesie wiele ciekawych możliwości spędzenia wolnego czasu. Dodatkowo, w promieniu 50-60 kilometrów, czekają na Was najciekawsze miejsca tej części kraju i kilka takich lokalizacji chcielibyśmy Wam polecić. Poniżej, prezentujemy je specjalnie dla Was – zapraszamy do lektury.

  Muc

Solin

Solin to miasto znajdujące się ok 30 kilometrów od miejscowości Muc. Warto się tu wybrać z kilku powodów. Po pierwsze: znajdziecie tu piękne i długie plaże, na których czekają na Was godziny relaksu i kąpieli w ciepłych wodach Adriatyku. Po drugie: mnóstwo zabytków powstałych w czasie panowania starożytnych Rzymian, a więc cenna lekcja historii. Po trzecie: mnóstwo rozrywek i atrakcji, czyli wszystkiego co potrzeba na niezapomniane wakacje w Chorwacji. Do tego dodajcie bogactwo lokali serwujących ciekawe dania, możliwość odbycia rejsu i przeżycia morskiej przygody oraz wiele innych możliwości. Tak – wyprawa do Solin będzie, na pewno, ekscytującą wycieczką!

  Solin

Split

Dosłownie tuż obok kurortu Solin, znajduje się Split, czyli największy port w Chorwacji oraz jedno z największych miast w kraju. Dla Was oznacza to mnóstwo atrakcji oraz ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Jest ich na tyle sporo, że proponujemy Wam zaopatrzyć się w mapkę miasta lub przewodnik – szkoda by było stracić jakąkolwiek atrakcję. Polecamy również spacer nadmorską promenadą oraz wizytę w porcie, z którego wypływają promy, m.in. na pobliskie wyspy – może będzie to okazja na kolejną niezapomnianą przygodę? Na koniec, zerknijcie do oferty „Split noclegi”, w której znajdziecie tylko najlepsze i najbardziej komfortowe domy oraz apartamenty wakacyjne w bardzo korzystnych cenach.

  Split

Omiś

Omiś to nie tylko ciekawe i pełne zabytków miasto, ale i miejscowość znana z fenomenalnych widoków. Zawdzięcza się je skalistym ścianom kanionu rzeki Omiś, która wpada tutaj do morza. Dzięki temu, Wasze oczy będą mogły nacieszyć się pięknymi widokami, zarówno z dna kanionu, jak i z jego szczytów. Dodatkowo, z Omiś, startują wycieczki w górę rzeki, a powrócić można kajakiem – taki spływ, z pewnością, na długo pozostanie w Waszej pamięci. Przy okazji, w ofercie „Omiś noclegi”, czekają na Was nasze domy i apartamenty wakacyjne – może to właśnie tutaj wybierzecie się w swoje kolejne, wymarzone wakacje? Zapraszamy!

  Omiś

Jeszcze więcej ciekawych miejsc

Planując wakacyjne wojaże, warto wziąć pod uwagę jeszcze takie miejsca jak:

  1. Trogir – miejscowość ze słynnym Starym Miastem;

  2. Park Narodowy Krka – w którym można podziwiać piękne wodospady;

  3. Primosten – kurort, w którym szczególne chwile spędzą amatorzy wina;

  4. Szybenik – pełna zabytków miejscowość, m.in. Katedra św. Jakuba;

  5. Okoliczne wyspy – rejs plus zwiedzanie – idealny koncept na, pełne wrażeń, przygody.

Jeśli więc tylko znajdziecie czas i możliwości, miejsca te powitają Was w najlepszy możliwy sposób – dając Wam niezapomniane wrażenia. Dlatego też, nie zwlekajcie ani chwili dłużej i rezerwujcie nasze kwatery w Muc z katalogu „domy i apartamenty Chorwacja”. Jeszcze raz gorąco zapraszamy!

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy