Atrakcje w okolicy Milna

Milna to pięknie położony kurort w Chorwacji (jeśli zaś chcecie sprawdzić naszą pełną ofertę w tym kraju, zapraszamy Was do katalogu „Chorwacja noclegi”) – nie ma co do tego absolutnie żadnych wątpliwości. Lokalizacja w zachodniej części wyspy Brac, z widokiem na wyspę Solta plus piękne wybrzeże, które oblewane jest ciepłymi wodami Morza Adriatyckiego oraz pagórkowate, a niekiedy wręcz górzyste otoczenie. Mało tego, dodajcie jeszcze liczne atrakcje w samym kurorcie oraz bogactwo turystycznych przyjemności dla każdego. Taki mix sprawia, że jest to miejsce chętnie odwiedzane przez turystów, mimo, że jest dość ciężko osiągalne. Mamy nadzieję, że i Wy będziecie usatysfakcjonowani pobytem w tym miejscu.

Mając na uwadze fakt, że wielu naszych Klientów lubi intensywne zwiedzanie oraz aktywną turystykę, możemy śmiało także i im polecić kurort Milna na wymarzone wakacje. Okolica, zarówno na wyspie, jak i poza nią, pełna jest ciekawych miejsc, zarówno pod względem historycznym, jak i kulturalnym oraz rozrywkowym. Dlatego też, poniżej, przedstawiamy Wam kilka propozycji na interesujące wycieczki. Możliwe, że sprawią on, że Wasz niezapomniany urlop będzie jeszcze bardziej przyjemny. Zarezerwujcie więc kwaterę z oferty „Milna apartamenty i domy”, sprawdźcie okoliczne atrakcje i w drogę!

  Milna

Wyspa Brac

Zacznijmy najpierw od samej wyspy, ponieważ poruszanie się po niej będzie najłatwiejsze i nawet osoby, które uwielbiają plażowanie, będą mogły zorganizować kilka chwil, aby odkryć sekrety wyspy Brac (przy okazji, możecie sprawdzić pełną ofertę domów i apartamentów, wystarczy przejść do katalogu „wyspa Brac noclegi”). Zwłaszcza, że jest tu co obejrzeć i można to odkryć np. poruszając się na rowerze lub urządzając piesze wycieczki. Piękne i zróżnicowane wybrzeże, liczne plaże, góry i pagóry, Park Przyrody Sutivan, a nawet Pustelnia Placa oraz najsłynniejsza plaża w Chorwacji, czyli Zlatini Rat. Do tego ciekawe miasteczka, jak np. Bol, Postira, Selca, Supetar czy Stutivan – na wyspie Brac nikt nie będzie się nudził!

  Wyspa Brac - Zlatini Rat

Split

Split o to miasto w kontynentalnej części kraju, tak więc dostanie się do niego, będzie wymagało skorzystania z przeprawy promowej. Prom startuje z portu w Supetarze, a sam rejs będzie przyjemnym doznaniem. Split warto odwiedzić z mnóstwa powodów, jak chociażby pięknych zabytków (w tym kompleksu Cesarza Dioklecjana), bogactwa sklepów i restauracji, pięknej promenady, największego portu oraz ciekawych muzeów. W Splicie, każdy znajdzie coś dla siebie i będzie to miłe doświadczenie z dowolnej dziedziny. Na koniec, proponujemy Wam nasze domy i apartamenty wakacyjne w tym mieście – wystarczy zerknąć do oferty „Split noclegi”, w której można wybrać m.in. domy z basenem.

  Split

Makarska

Do słonecznego kurortu Makarska, najszybciej dostaniecie się promem z Sutivan, portu po wschodniej części wyspy. Znów przyjemny rejs po wodach Adriatyku i wycieczka do bardzo atrakcyjnego miejsca. Śliczne plaże, zjawiskowe góry oraz bogate życie nocne – przyjemnie tu spędzicie i dzień i noc. Polecamy Wam wycieczkę na masyw Biokovo, z którego szczytów można podziwiać, zapierające dech w piersiach, panoramy (z dołu, masyw prezentuje się równie imponująco). Na koniec, sprawdźcie nasze propozycje zakwaterowania, które zgrupowaliśmy dla Was w katalogu „Makarska noclegi”. Warto!

Zaledwie kilka propozycji, a przecież czas na urlopie nie jest z gumy. Jeśli uda Wam się odkryć piękno wyspy i dwa miasta na kontynencie – będzie to spory sukces! Oczywiście, wytrawni turyści mogą podnieść sobie poprzeczkę i wybrać się dodatkowo do takich miejsc jak: Omiś, Trogir, czy wyspa Solta – z pewnością, nie będziecie zawiedzeni. Rezerwujcie więc kwatery z oferty „domy i apartamenty Chorwacja” w kurorcie Mila i planujcie ekscytujące wakacje!

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy