search

Narty w Europie

Narciarska oferta NOVASOL

Od połowy listopada do początku kwietnia, w Europie trwa sezon narciarski. Tłumy amatorów sportów zimowych zjeżdżają się wtedy do górskich kurortów, w których czekają na nich kilometry tras zjazdowych, liczne trasy biegowe, snow-parki i wiele innych atrakcji. Najbardziej popularne miejsca przyjazdów to kraje, w których wznoszą się Alpy, czyli Austria, Szwajcaria, południowo-wschodnia Francja, północne Włochy oraz Słowenia. Znane i lubiane są również ośrodki w północnych Czechach, Słowacji, południowych Niemczech oraz południowej Polsce. I właśnie w tych krajach znajdziecie także rozbudowaną bazę noclegową ukierunkowaną na narciarzy i amatorów innych zimowych dyscyplin. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że i NOVASOL posiada w tych miejscach swoją ofertę domów i apartamentów, w których można wypocząć w komfortowych warunkach, pomiędzy kolejnymi ekscytującymi dniami na stokach.

  Narty w Europie

Domy i apartamenty zimowe

Oferta NOVSOL to alternatywa dla hotelowych lub wynajmowanych pojedynczo pokojów. Nasze kwatery zimowe to całe domy lub mieszkania, które są tylko do Waszej dyspozycji podczas trwania najmu. Prócz tego, wszystkie nasze obiekty zimowe są w pełni wyposażone we wszelkie niezbędne meble i sprzęty oraz są gotowe na Wasz przyjazd praktycznie przez cały rok (nie ma więc przeszkód aby odkryć urok Alp w lecie).

Nasz produkt (np. „Domy i apartamenty w Austrii”) możecie idealnie dopasować do swoich wymagań oraz potrzeb. Używając filtrów, możecie wybrać maksymalną odległość od tras zjazdowych oraz tras biegowych. Możecie także wybrać dodatkowe udogodnienia, jakie ma posiadać Wasze miejsce wypoczynku. W ofercie znajdziecie domu z basenami, saunami, prywatnym spa, a nawet kominkiem, który umili wieczory. Polecamy Wam także obiekty oferujące panoramiczny widok z okna, balkonu lub tarasu – możliwość podziwiania pięknych krajobrazów górskich w każdej chwili pobytu, to atrakcja, która na długo pozostanie w Waszej pamięci.

  Narty w Europie

Noclegi w górach

W Austrii znajdziecie najobszerniejszą ofertę domów i apartamentów na zimowe szaleństwa na stokach. Największą popularnością cieszą się kwatery w Tyrolu, na Ziemi Salzburskiej oraz Vorarlbergu. Tutejsze ośrodki narciarskie jak Iscghl, Flachau czy Zillertal oferują setki kilometrów tras, mnóstwo wyciągów i liczne dodatkowe atrakcje, które uprzyjemnią pobyt. W Austriackich Alpach można uprawiać także zimowe sporty ekstremalne, jak np. jazda poza trasami czy zeskok z helikoptera prosto na ośnieżoną górę. Ferie w Austrii to także raj dla snowboardzistów, którzy, oprócz stoków, w prawie każdym ośrodku znajdą dedykowane im snow-parki z rampami i wyskoczniami.

Narty w Dolomitach to chyba najpopularniejsze hasło wyszukiwane w Polsce. Nie ma w tym nic zaskakującego, bowiem włoskie stoki słyną ze świetnego przygotowania i bogatej infrastruktury, nie wspominająco tym, że można połączyć urlop we Włoszech ze słynną włoską kuchnią.  Najpopularniejsze ośrodki to Kronplatz, Alta Badia, Livigno, Val di Sole oraz Val di Fiemme.

Jeśli zaś nie lubicie długich podróży autem, to polecamy Wam kwatery w Czechach, Słowacji oraz u nas, w Polsce. Dodatkowym atutem ośrodków w tych krajach są również ceny oraz możliwość łatwego porozumiewania się. Poza tym, coraz więcej tras narciarskich i wyciągów w niczym nie ustępuje zachodnim ośrodkom narciarskim. W takich miejscach jak Szklarska Poręba, Harrachov, Szpindlerowy Mlyn, Chopok czy Tatrzańska Łomnica – czekają na Was pełne narciarskich szaleństw chwile.

  Narty w Europie

Zimowe wakacje

Urlop w górach to nie tylko narty. Wybierając np. apartamenty w Szwajcarii, mnóstwo zabawy i atrakcji znajdą tu nawet osoby, które nie uprawiają sportów zimowych. Ośrodki narciarskie w Europie wiedzą jak i czym przyciągać turystów. W miejscowościach powstają kompleksy spa, aquaparki, lodowiska, tory saneczkowe i inne atrakcje dla całej rodziny. Miasta kuszą również lokalną gastronomią – wystarczy wybrać się do jednej z setek tawern czy restauracji, aby odkryć niepowtarzalne smaki oraz miejscowe trunki. Dużą popularnością cieszą się także piesze wycieczki zimowe z przewodnikiem. Podczas takich wędrówek zobaczycie widoki zapierające dech w piersiach. Także, czy jeździcie na nartach czy nie, koniecznie wybierzcie się na zimowe ferie w górach!