Zespół NOVASOL Polska

Poznaj nasz zespół

Domy letniskowe i apartamenty wakacyjne NOVASOL są znane w Europie już od prawie 50 lat.

Nasza historia zaczęła się 28 grudnia 1968 roku. Wtedy to nowo powstała firma, nosząca nazwę "Nordisk Ferie" (Wakacje na Północy), przedstawiła po raz pierwszy swoją ofertę domów wakacyjnych do wynajęcia w Norwegii. Początki były skromne, ale wkrótce to niewielkie przedsięwzięcie z siedzibą w mało reprezentacyjnym biurze w dzielnicy Kopenhagi Nørrebro, przekształciło się w znaną dziś w całej Europie firmę NOVASOL - obecnie największego pośrednika w wynajmie domów wakacyjnych w Europie. 


W 1992 roku otworzyliśmy pierwsze biuro w Polsce.
Każdego dnia pracujemy nad stworzeniem najlepszego sposobu wynajmu zarówno dla Ciebie, jak i dla naszych wspólnych Gości. Nasz zespół ma duże doświadczenie w branży turystycznej - zawsze jesteśmy chętni do rozmowy z Wami!

Biuro NOVASOL w Polsce:


NOVASOL Polska Sp. z o.o.
ul. Storrady - Świętosławy 1B/35
71-602 Szczecin
Telefon: +48 91 883 48 00

NOVASOL w Europie

zespol novasol 50 lat doswiadczenia


NOVASOL jest obecnie prężnym, międzynarodowym koncernem. Posiada swoje oddziały w większości krajów europejskich oraz sieć biur serwisowych w najpopularniejszych regionach turystycznych jak również całą armię sprawnych i zdolnych pracowników. Dzięki znakomitej współpracy z Właścicielami domów wakacyjnych i obopólnemu zaufaniu, które bardzo sobie cenimy, udaje nam się od lat podnosić stale jakość wynajmowanych domów i apartamentów wakacyjnych.