Umowa NOVASOL

Podpisz umowę i ciesz się korzyściami


Jako Właściciel domu NOVASOL otrzymujesz przejrzystą, kompleksową umowę, która spełni nasze wspólne cele wynajmu domów wakacyjnych w najlepszy możliwy sposób.

Ważne jest, aby wszystko zrozumieć. Poniżej będą omówione niektóre z najważniejszych elementów umowy.

Płatność za rezerwację przed przyjazdem gości
Na początku miesiąca otrzymasz wypłatę za najbliższe rezerwacje w Twoim domu wakacyjnym. Płatność jest dokonywana przelewem bankowym na konto.

Płatność w przypadku, gdy Gość anuluje rezerwację
Nawiązanie współpracy z NOVASOL oznacza bezpieczeństwo płatności, nawet jeśli Twoi Goście anulowali rezerwacje. Gwarantujemy wypłatę całej płatności za rezerwację, jeśli potwierdzona rezerwacja zostanie anulowana na krócej niż 21 dni przed przyjazdem.

Darmowa szeroka reklama domu wakacyjnego
Dbamy o reklamę i o koszty promujące dom wakacyjny potencjalnym klientom na całym świecie. Między innymi dbamy o zdjęcia, tworzymy profesjonalny opis domu wakacyjnego, który jest sprzedawany w różnego rodzaju mediach.

Chcę wiedzieć więcej na temat działań reklamowych

Rozszerzone ubezpieczenie
Wynajmując własny dom wakacyjny za naszym pośrednictwem, jesteś automatycznie objęty ubezpieczeniem dla właścicieli i od szkód.

Chcę wiedzieć więcej o ubezpieczeniach

Elastyczny wynajem
Inną częścią naszej współpracy, jest zezwolenie na przyjazdy Gości w uzgodnionym terminie. Możesz wybrać, czy chcesz wynająć obiekt przez cały rok, czy może tylko część roku. Razem z lokalnym inspektorem  można określić okres wynajmu, który będzie pasował do Twojego domu wakacyjnego i Twoich potrzeb.

Prawo do dysponowania
Istnieje możliwość zablokowania kalendarza w okresach, w których chcesz korzystać z własnego obiektu lub wybierasz się na urlop.

Wynajem
Dbamy o komunikację, płatność, rezerwacje, pytania od Gości i o wiele więcej, aby nie musieli mieć Państwo dodatkowych obowiązków związanych z wynajmem.

Profesjonalne wskazówki
Każdego roku poświęcamy wiele czasu na analizę zmieniających się trendów w branży turystycznej, zachowania Gości i innych czynników, które mogą mieć wpływ na wynajem. Na podstawie tych danych, naszego doświadczenia oraz wyników z ostatniego roku, możemy ponownie ocenić kalendarz podziału na sezony wynajmu i ceny w Twoim domu wakacyjnym. Takie działania zapewniają konkurencyjną cenę wynajmu, która nie jest zbyt niska, co skutkuje niższym dochodem - ani zbyt wysoka, co powoduje spadek liczby rezerwacji.

Wykorzystujemy te analizy do określania działań marketingowych oraz do tworzenia i optymalizacji naszych koncepcji mających na celu zwiększenie przychodów z najmu.


Chcę wiedzieć więcej o konceptach

Podpisz umowę z NOVASOL


Chcesz zobaczyć umowę?

Jeśli chcesz zobaczyć naszą standardową umowę, kliknij  tutaj


Możesz też sprawdzić FAQ, w którym można przeczytać najczęściej zadawane pytania przez naszych Właścicieli. 

Przenieś mnie do FAQ