Jak zwiększyć swoje dochody z wynajmu

Dochody - sposoby na zwiększenie Twoich zarobków

Cena wynajmu i popyt na dom wakacyjny - oczywiście zależy od sezonu, wielkości, lokalizacji i wnętrza domu, ale jest też wiele innych rzeczy, które mogą mieć wpływ na dochody; i właśnie tam pojawiają się nasze koncepty, zwiększające liczbę rezerwacji.

Na czym oparte są te koncepty?

Krótko mówiąc, różne sposoby zwiększania rezerwacji i przychodów z wynajmu Twojego domu wakacyjnego.

Wszyscy mamy szczególne życzenia, jeśli chodzi o nasze wakacje. Nasze koncepty wynikają z tego, co wiedzą klienci i czego szukają na wakacje. Wykorzystujemy nasze doświadczenie i analizę danych, które zebraliśmy przez ostatnie 50 lat w celu ustalenia, które czynniki mają wpływ na cenę wynajmu i wynajem, a jako rozwinięcie tego możemy ocenić, co możemy zrobić, aby wakacje były jeszcze bardziej atrakcyjne dla różnych grup Klientów.

Chodzi o zapewnienie, aby indywidualne domy wakacyjne były jak najbardziej konkurencyjne – na tym polega nasze doświadczenie!
 

Jak to działa?

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją trzy różne rodzaje konceptów. Niektóre koncepty koncentrują się na preferencjach Gości, jeśli chodzi o opcje rezerwacji i przyjazdu - na przykład możliwość swobodnego wyboru dnia przyjazdu.

Inne koncepty koncentrują się na różnych cechach, a nasza analiza pokazuje co jest ważne dla Gości. Są to rzeczy, takie jak szybki Internet i wysokiej jakości meble ogrodowe czy możliwość przyjazdu ze zwierzęciem domowym.

Jeśli Goście szukają miejsca o określonym kryterium, domy wakacyjne, które to oferują są lepiej spozycjonowane w wynikach wyszukiwania, promowane w naszych katalogach i tak dalej. W ten sposób koncepty służą zarówno gościom, jak i właścicielom domów NOVASOL, którzy chcą zrobić coś, co umożliwi wzrost wynajmu swoich nieruchomości.

Trzeci typ konceptów dotyczy specjalnych grup interesów. Wykorzystujemy analizy do zlokalizowania i określania wyspecjalizowanych segmentów klientów - na przykład osób zainteresowanych wędkowaniem. Następnie tworzymy specjalne katalogi, podpisujemy umowy z tematyczną prasą, sklepami, bierzemy udział w targach i tak dalej, aby domy dostosowane do tej grupy zainteresowań były wynajmowane ludziom tym zainteresowanym.

Domy wakacyjne są oczywiście wyszukiwane, gdy klienci szukają tego konkretnego typu domu, ale te koncepty to więcej niż tylko kryteria wyszukiwania dla wyszukiwarki. Z nimi budujemy mosty do konkretnych grup klientów, które inaczej nie mogłyby znaleźć Twojego domu wakacyjnego - a wszystko to jest oczywiście częścią pakietu all-inclusive, a więc za darmo!

Jak zwiększyć swoje dochody z wynajmu


Jak korzystać z konceptu Twojego domu wakacyjnego

Jeśli jeden lub więcej konceptów pasuje do Twojego domu wakacyjnego, daj nam znać, zaznaczymy to – za darmo.
Poniżej możesz przeczytać więcej o wyborze naszych konceptów. Kiedy spotkasz się ze swoim inspektorem, opowie Ci o całej gamie możliwości, pomoże Ci zdecydować, jakie koncepty będą odpowiadać Twoim domom i pokieruje tak, aby wprowadzić drobne ulepszenia,  w celu zwiększenia liczby rezerwacji i ceny wynajmu.


Darmowe Wi-Fi
Internet stał się istotną częścią życia większości ludzi na całym świecie - także na wakacjach. Oferuje możliwość pracy, zabawy, oglądania telewizji, gry w sieci, komunikacji za niską cenę (lub bez kosztów) i wiele więcej.

Zwierzęta domowe dozwolone
Dla wielu naszych gości, ich zwierzęta są członkami rodziny. Dlatego też, zezwolenie na pobyt zwierząt domowych w Twoim domu wakacyjnym może zwiększyć liczbę potencjalnych rezerwacji.


Meble ogrodowe wysokiej jakości
Ważne jest, aby wielu gości miało możliwość komfortowego pobytu. Właśnie dlatego opracowaliśmy koncepcję Meble ogrodowe PLUS - aby umożliwić naszym gościom wybór domu wakacyjnego z wysoką jakością mebli na zewnątrz i lepszą promocję domów, które to oferują.


Przyjazny dla dzieci
Jeśli dom wakacyjny oferuje urządzenia, które są przeznaczone dla dzieci, np. huśtawki, piaskownice, konsole do gier i nie tylko, to Twój obiekt nie oferuje jedynie możliwości zabawy dzieciom, ale również możliwość relaksu rodzicom - coś, co jest wysoce atrakcyjne dla naszych gości z dziećmi.


Prywatny, odosobniony basen
Prywatny kryty lub odkryty basen cieszy się dużym zainteresowaniem wielu gości. Możliwość korzystania z basenu i cieszenia się słońcem w zaciszu prywatności jest wysoce atrakcyjne.


Domy Witalne NOVASOL

Coraz więcej turystów poszukuje możliwości poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia. Domy wakacyjne oznaczone konceptem Witalnym określają zaplecze związane z odnową biologiczną, tj. basen, sauna lub spa i które muszą znajdować się w pobliżu takich atrakcji turystycznych, jak szlaki turystyczne, trasy rowerowe, wyciągi narciarskie.