Jak promowany jest Twój dom wakacyjny?

Dom wakacyjny promowany wieloma kanałami

Robimy wiele rzeczy, aby upewnić się, że Twój obiekt  wakacyjny jest prezentowany setkom tysięcy potencjalnych Gości na całym świecie. Poczynając od opisu i zdjęć kończąc na negocjacjach umów z partnerami: dbamy o wszystko. Jest to część pakietu NOVASOL, co oczywiście oznacza, że jest całkowicie bezpłatna.

Dom wakacyjny promowany wieloma kanałami


Prezentacja jest najważniejsza


Podstawą wszystkich naszych działań marketingowych jest zachęcający opis, który zapewnia, że potencjalni Goście otrzymają komplet informacji o tym, co sprawia, że Twój dom wakacyjny jest wyjątkowy. 
Dlatego staramy się odwiedzać i kontrolować  Twój obiekt, aby upewnić się, że każdy szczegół został uwzględniony. Zaczynając od liczby łóżek dwu- i jednoosobowych, poprzez krzesełko dziecięce, rodzaj ogrzewania, działkę, wyposażenie, grill, garaż, basen, Internet, panoramiczny widok, meble ogrodowe, zwierzęta dozwolone i dużo więcej - dokumentujemy wszystko tak, aby nasi specjaliści mogli stworzyć atrakcyjną ofertę.
Ponadto przykładamy uwagę do wysokiej jakości zdjęć wewnątrz i na zewnątrz, aby zapewnić jak najlepszą prezentację Twojego domu wakacyjnego.


Pracujemy w kilkunastu językach i współpracujemy z ponad 10.000 operatorów turystycznych, biur podróży i portali internetowych. To zapewnia maksymalną prezentację na całym świecie.

Prezentacja ta będzie publikowana w różnorakich mediach na całym świecie, m. in.:

Strony internetowe

Nasza strona internetowa NOVASOL jest tłumaczona na kilkanaście języków i ma 16 milionów odwiedzin rocznie. Klient może zarezerwować w dowolnym momencie, szybko i bez potrzeby długiego wyszukiwania na całym świecie. Współpracujemy również z setkami portali internetowych, aby możliwie jak najlepiej zaprezentować Twój obiekt wakacyjny.

Media społecznościowe

Kilka razy w tygodniu tworzymy atrakcyjną treść, promując miejsca wypoczynku w całej Europie i dbając o zainteresowanie domami wakacyjnymi i krajami.
Chcę zobaczyć Facebook

Newslettery

Jako inspirację wysyłamy co tydzień newsletter do ponad 600.000 odbiorców na całym świecie, koncentrując się na tematach, ofertach i różnych destynacjach w całej Europie.

Chcę się zapisać na newsletter

Katalogi

Każdego roku tworzymy ponad 1,5 milionów katalogów dystrybuowanych do biur podróży, partnerów, naszych biur lokalnych, klientów indywidualnych, na targi itd. W NOVASOL obiekty wakacyjne są prezentowane w języku lokalnym i w kilkunastu krajach europejskich, np. w Niemczech, Danii czy Szwecji.


Wydarzenia i targi

Co roku nasi koledzy z całej Europy uczestniczą w targach turystycznych. Na tych targach Polska jako kraj i domy wakacyjne NOVASOL w Polsce są promowane podróżnym z całego świata.


Inne

Współpracujemy ściśle z ponad 10.000 biur podróży i portalami rezerwacyjnymi . Ponadto inwestujemy w reklamy telewizyjne, spoty radiowe, filmy wideo i wiele innych.

Przenieś mnie do YouTube Channel.