Ile mogę zarobić na wynajmie?

Zarobić na wynajmie - ile i w jaki sposób?

Większość osób wynajmuje swoje domy wakacyjne, aby uzyskać dodatkowy dochód. Ale kto i co określa, ile można zarobić, kiedy wynajmujesz swój dom? I co można zrobić, aby zoptymalizować swoje przychody z najmu?

Ile mogę zarobić na wynajmie?


Specjalizujemy się właśnie w tym, aby pomóc Ci uzyskać jak najwięcej z wynajmu Twojego domu.
Psst…Czy wiesz, że płacimy Ci przed przyjazdem Gości, a jeśli Gość anuluje rezerwację później niż na 21 dni przed datą przyjazdu, gwarantujemy Ci pełną płatność?

 

Jak możemy Ci pomóc zwiększyć Twoje dochody

Wierzymy, że aby stworzyć  Ci najlepsze warunki wynajmu, niezbędne jest, aby poznać i zrozumieć rynek, którego jesteśmy częścią  –  to jest kluczowe w wynajmie.


Odkąd stworzyliśmy markę NOVASOL w 1968 roku, odiwedziliśmy już setki tysięcy domów wakacyjnych i co roku wysyłamy także miliony Gości na wakacje. Na podstawie analiz i bieżącego monitorowania trendów wakacyjnych na całym świecie oraz biorąc pod uwagę inne dane zebrane przez lata, możemy upewnić się, że Twój dom jest jak najbardziej kompetentny i konkurencyjny. 


Wszystko, co robimy opiera się na wiedzy i doświadczeniu i to stanowi główną część naszego partnerstwa. Posiadamy szereg zacnych specjalistów, których praca polega na analizowaniu danych. Doskonale wiemy, co  sprawia, że dom wakacyjny jest atrakcyjny lub też co podnosi jego potencjał.

Istnieje wiele różnych sposobów, aby zoptymalizować Twoje przychody  z najmu, wszystkie one opierają się na dogłębnej analizie.


Korzystamy z danych do…

• Ustalenia ceny wynajmu: Nie jest to łatwe zadanie, aby ustalić cenę wynajmu, nieodpowiednia cena jest jednym z głównych powodów niskiego obłożenia domu wakacyjnego. Każdy dom jest inny. Istnieje wiele parametrów, które należy wziąć pod uwagę w celu uzyskania równowagi. Korzystamy z doświadczenia z poprzednich sezonów, z licznego wynajmu domów w całej Europie, aby ustalić najlepszą cenę wynajmu Twojego domu.

 Promocji Twojego domu wakacyjnego: Używamy statystyk, analiz i badamy tendencje wśród Gości, aby upewnić się, ze Twój dom wakacyjny dociera do jak największej liczby potencjalnych Gości i jest dla nich atrakcyjny.

Chcę wiedzieć wiecej o promocji

• Wzrostu rezerwacji: Na podstawie analizy rzeczy, które mają pozytywny wpływ na popyt i obłożenie, stworzyliśmy szereg konceptów, aby zapewnić, że Twój dom wakacyjny otrzyma największą liczbę rezerwacji i dociera do nowych grup Klientów.

Chcę wiedzieć więcej o konceptach

  • ...I wielu innych!