Dlaczego warto zostać Właścicielem domu NOVASOL

Warto być z NOVASOL - korzyści i zalety

Wiele rzeczy należy wziąć pod uwagę podczas wynajmu domu wakacyjnego, a wybranie odpowiedniego partnera w wynajmie jest kluczowe.

Warto być z NOVASOL - korzyści i zalety

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie wynajmu

Jeśli wynajmujesz obiekt wakacyjny, otrzymujesz dodatkowe źródło dochodu. Jeśli wynajmujesz dom poprzez NOVASOL, to dostaniesz dochód bez żadnych problemów.

Relacje z Właścicielami są dla nas bardzo ważne i zawsze partnerskie.  Jesteśmy sojusznikami i mamy ten sam cel:  stworzyć najlepsze warunki dla wynajmu Twojego domu wakacyjnego.

Co dostajesz od NOVASOL


Jeśli podejmiesz współpracę z NOVASOL otrzymujesz pełny pakiet dla wynajmującego. NOVASOL dba o szereg rzeczy przydatnych dla Właściciela, oczywiście wszystko bezpłatnie. 


Główne zalety wynajmu z NOVASOL to:

 

• Marketing na całym świecie: Globalna promocja Twojego domu wakacyjnego za pośrednictwem naszej witryny internetowej z milionami użytkowników miesięcznie, za pośrednictwem ponad 10,000 biur podróży oraz portali, biuletynów, serwisów społecznościowych, katalogów  i wielu innych kanałów marketingowych.

• Profesjonalna prezentacja obiektu: Profesjonalne zdjęcia  oraz dokładny opis obiektu w 17 językach sprawia, że potencjalny Gość z każdego zakątka Europy ma bogaty wgląd w to, co czyni Twój dom wyjątkowym. 

• Bezproblemowe rezerwacje od A do Z: Od wstępnych zapytań do końcowego potwierdzenia, obsługujemy każdy krok procesu rezerwacji i przyjazdu Gości na miejsce.

• Obsługa Gości: Pomagamy w obsłudze podczas przyjazdów i wyjazdów, nie musisz się troszczyć  o zapytania, zamówienia itp. Problemy językowe zawsze możesz zgłosić również nam.

• Gwarancja płatności: Płacimy z góry przed przyjazdem Gości na miejsce, obsługujemy wszystkie transakcje i zapewniamy płatność także w przypadku różnego rodzaju rezygnacji z wynajmu.

• Bieżąca analiza cen: monitorujemy i dostosowujemy ceny w oparciu o dokładną analizę obszernych danych, aby mieć pewność, iż Twoja cena będzie konkurencyjna na dany region.

• Wzrost liczby najemców: opierając się na doświadczeniu od roku 1968,  a także licznych statystykach, poddajemy analizie zmieniające się trendy podróżujących, stworzyliśmy różnorakie koncepty podnoszące liczbę sprzedawanych tygodni w roku.

• Bezpieczny wynajem: dzięki  specjalnym Ubezpieczeniom Właściciela domu i Małych Szkód, wynajem Twojego domu jest bezpieczny przed szkodami, jakie mogą wyrządzić  Goście podczas pobytu wakacyjnego.

• Pomoc lokalna: dzięki lokalnym biuro a także mobilnym Inspektorom zapewniamy dogodne doradztwo w wynajmie, który ma spełniać przede wszystkim Twoje oczekiwania.

• …I wiele innych.