Bezpieczeństwo Twojego domu

Twój dom wakacyjny jest bezpieczny z nami

Ważne jest dla nas, że czujesz się całkowicie bezpiecznie wynajmując dom wakacyjny, i że nawet jeśli zdarzają się incydenty, nie psują ani urlopu Gościom, ani Twojego nastroju. Dlatego automatycznie przy wynajmie za naszym pośrednictwem jesteś objęty ubezpieczeniem dla Właścicieli oraz od mniejszych szkód. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Bezpieczeństwo, czyli Ubezpieczenie Właściciela

Nasze Ubezpieczenie Właściciela pokrywa największe szkody w Twoim domu wakacyjnym, jeśli jest ona osobiście spowodowana przez Gości z NOVASOL, jeśli Twoje ubezpieczenie nie pokrywa szkody.

* Z zastrzeżeniem warunków umowy ubezpieczenia.

Bezpieczeństwo Twojego domu


Ubezpieczenie zawiera:

  • Pokrycie szkód w obiekcie spowodowanych przez Gości NOVASOL.
  • Pokrycie utraty dochodów z najmu, w przypadku naprawienia szkody oznacza, że będziesz musiał anulować już istniejące rezerwacje.
  • Ubezpieczenie Właściciela pokrywa różnicę w przypadku, gdy własne ubezpieczenie nie pokrywa szkodę a wysokość szkody przekracza wartość 135 EUR.

Innymi słowy, to ubezpieczenie działa jako uzupełnienie własnego ubezpieczenia. Jeśli Twoje ubezpieczenie czegoś nie obejmuje, pokrywa tylko część szkody lub pokrywa wszystkie szkody, ale przekraczają one 135 EUR, ubezpieczenie Właściciela wchodzi w życie. Zalecamy jednak, aby posiadać własne ubezpieczenie, które obejmuje np. odpowiedzialność cywilną, ponieważ ubezpieczenie domu jest ograniczone i nie obejmuje np. kradzieży.

Koncept Minor Damage (mniejsze szkody)

Koncept Minor Damage oznacza, że NOVASOL zwraca koszty naprawienia szkody lub zakupu nowej rzeczy do 135 Euro pod pewnymi warunkami.
Nie ma potrzeby zgłaszania niczego własnemu ubezpieczycielowi ani uzgodnienia z Gośćmi.

NOVASOL ma na celu uniknięcie niezadowolenia między Gośćmi a Właścicielami domów podczas wyjazdu z powodu np. zepsutego krzesła ogrodowego.
Jedyną rzeczą, jaką musisz zrobić, jako Właściciel domu, jest przekazanie Gościom przy przyjeździe Formularza Szkody wraz z kluczem do obiektu. Przy wyjeździe, formularz powinien być wypełniony i podpisany przez Gości, jeżeli w trakcie pobytu wystąpiły niewielkie szkody.

Możesz naprawić szkodę lub kupić nową rzecz - a NOVASOL zwróci Ci koszt do kwoty 135 Euro.

Jeśli naprawa przekroczy 135 Euro, wówczas ubezpieczenie własne lub Ubezpieczenie Właściciela domu NOVASOL najprawdopodobniej pokryje szkody po dostarczeniu niezbędnych dokumentów.