Urlop rodzinny w domu wakacyjnym z dziećmi

Wakacje w domu wakacyjnym to szczególny czas, w którym można zapomnieć o wszystkim i spędzić cenne chwile z rodziną, przyjaciółmi i dziećmi. Urlop z dzieckiem powinien być dobrze zaplanowany.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Najlepszy czas z rodziną i przyjaciółmi!

Zbyt duży stres i zbyt mało czasu spędzanego razem są bardzo częstym zjawiskiem w codziennym życiu wielu rodzin. Z tego powodu warto, by najpiękniejsze tygodnie w roku były szeroko wykorzystywane na odpoczynek i planowanie wspólnych zajęć, dzielenie się wspólnymi doświadczeniami i swobodne codzienne funkcjonowanie. Ta potrzeba sprawia, że istnieje coraz większe pragnienie nadrobienia "straconego" czasu  - a kiedy można to zrobić lepiej niż na wakacjach? Dom wakacyjny jest szczególnym "lekarstwem", ponieważ tutaj rodzina może wspólnie gotować, bawić się, spędzać razem czas. Warto także zwrócić uwagę na domy wakacyjne szczególnie przyjazne dzieciom, oferujące wiele możliwości zabawy dla najmłodszych. Nadszedł czas na niezapomniane rodzinne wakacje w Europie!

Rodzinne wakacje w Niemczech

W Niemczech panują najlepsze warunki, aby spędzić z dzieckiem wakacyjny urlop! Liczne wioski wakacyjne nad Morzem Północnym i Bałtyckim, w Harz lub Tropical Islands, są idealne na rodzinne wakacje. Oprócz tego, że domy letniskowe są tu bardzo dobrze wyposażone, to jest tu także wiele atrakcji rekreacyjnych. Na przykład w Tropical Islands fantastyczna zabawa czeka na Was już od progu domu wakacyjnego, ponieważ wstęp do tego kąpielowego raju jest już wliczony w cenę najmu. Jeśli wybierzesz dom wakacyjny w Niemczech, to z pewnością nie zaznasz nudy!

Rodzinne wakacje w Szwecji

Szwecja jest krajem szczególnie przyjaznym rodzinie i dlatego jest praktycznie predestynowana do rodzinnego wypoczynku w domu wakacyjnym. Przyroda praktycznie puka do drzwi, nic nie stoi także na przeszkodzie, aby zorganizować wycieczkę łódką po jeziorze dla dzieci! W połączeniu z atrakcjami przyjaznymi dla dzieci, Szwecja jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje. Dom wakacyjny w Szwecji daje możliwość poznania kraju i jego mieszkańców w autentyczny sposób!

Rodzinne wakacje w Holandii

Dom wakacyjny w Holandii oferuje wiele różnorodności dla młodych i starszych! Chcesz cieszyć się bezkresnymi plażami nad Morzem Północnym lub odkrywać zieloną Holandię podczas rodzinnych wakacji? Jest jedna rzecz, której nie przegapisz w żadnym z tych przypadków: woda! Przyjazne dzieciom domy wakacyjne są zazwyczaj niedaleko od wody, dzięki temu idelanie nadają się na wycieczki łodzią. Warto także spędzić urlop w jednej z wiosek wakacyjnych, które są idealnie wyposażone na wakacje z dziećmi, gdyż posiadają place zabaw i tym podobne atrakcje.

Rodzinne wakacje w Danii

Nie bez przyczyny mówi się o Królestwie Danii, że rodzinne wakacje tutaj można spędzić znakomicie! Niekończące się piaszczyste plaże są bardzo przyjazne dla dzieci, szczególnie na cichym wybrzeżu Bałtyku. A dzięki LEGOLAND Billund©, BonBon-Land, DjursSommerland i wielu innym atrakcjom, pobyt w domu wakacyjnym w Danii nie pozostawia wiele do życzenia.

Zarezerwuj dom przyjazny dziecku on-line

Dom wakacyjny jest idealnym miejscem na wakacje z dziećmi. Jeżeli na dodatek posiada on również wyposażenie szczególnie przyjazne dziecku, to możesz bez wątpliwości zapewnić sobie i swojej rodzinie wygodne wakacje.

Domy wakacyjne przyjazne dzieciom charakteryzują się następującymi cechami:

  • huśtawka
  • piaskownica (piasek jest wymieniany co wiosnę)
  • krzesełko dziecięce
  • łóżeczko
  • co najmniej 3 dodatki dla dzieci (np. bramki, konsola do gier video, Wii, jeździk Bobbycar itp.)