PROGRAM LOJALNOŚCIOWY „Z NOVASOL WARTO”

Mamy przyjemność poinformować Państwa o przedsięwzięciu firmy NOVASOL, jakim jest Program Lojalnościowy, który został przygotowany z myślą o naszych stałych Klientach. Dowiedz się, czy możesz zostać uczestnikiem programu i korzystać licznych akcji promocyjnych i brać udział w dedykowanych konkursach. 

Program lojalnościowy dla Klientów NOVASOL

Jeśli rezerwowali Państwo domy wakacyjne bezpośrednio w NOVASOL w ostatnich dwóch latach zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Programu Lojalnościowego, który da Państwu wiele możliwości m. in. uzyskiwania rabatów, otrzymywanie prezentów z okazji urodzin, pierwszeństwa rezerwacji i wiele innych. Jeżeli spełniają Państwo kryteria wymagane do przystąpienia do Programu, wystraczy skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną.

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i chętnie możemy wyjaśnić wszelkie pytania.

KONTAKT:

  • Telefon: (+48) 91 883 48 00
  • Adres mailowy: novasol@novasol.pl

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00

 

Z NOVASOL warto

Będąc uczestnikiem naszego programy lojalnościowego, otwierają się przed Tobą drzwi do jeszcze lepszych wakacji. Najprzyjamniejszym aspektem jest cena, która z roku na rok będzie się specjalnie dla Ciebie obiniżać! Przygotowaliśmy specjalny system rabatowy, który pozwoli zaoszczędzić coś z wakacyjnego budżetu. Oprócz tego, tylko dla naszych Lojalnych Klientów organizujemy co roku wyjątkowe konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne, cenne nagrody. Czeka na Was też specjalny newsletter, z którego dowiecie się o najważniejszych informacjach z wakacyjnego świata NOVASOL.