Na tropie idealnych wakacji z Moniką Mrozowską - relacja z Austrii

Pierwszy wyjazd Moniki Mrozowskiej za nami. Monika spędziła ferie zimowe w Austrii - razem z rodziną i przyjaciółmi. Oprócz oczywistych szaleństw na stoku, nasi Goście robili też wiele innych ciekawych rzeczy. Rodzice zadowoleni, dzieciaki tym bardziej. Zobaczcie sami, jak Monika spędziła swój urlop w domu wakacyjnym NOVASOL.

Kliknij by aktywować kartę

Dom wakacyjny w Austrii

W miejscowości Annaberg im Lammertal, w regionie Dachstein Zachodni, położona jest wioska pięknych drewnianych domów wakacyjnych. W regionie znajdują się głównie stoki łatwo oraz średnio zaawansowane, co sprawia, że ten ośrodek narciarski jest najlepszym wyborem dla rodzin z dziećmi oraz osób, które po prostu preferują spokojniejszą jazdę na nartach, czy desce. Z domków rozciąga się piekny widok na ośnieżone szczyty górskie.

Monika Mrozowska w Austrii

Jak Monika podsumowuje pobyt z NOVASOL?

"Uwielbiam wyjazdy w dużym gronie rodziny i przyjaciół. Lubię ten harmider, to wspólne przygotowywanie i jedzenie posiłków, dzieciaki kręcące się pod nogami i robienie tego, na co ma się ochotę. Lubię luz, który towarzyszy wakacjom organizowanym samodzielnie. Bez ustalonej pory śniadania, obiadu, kolacji... Z gorącą kawą, którą mogę sobie sama zaparzyć kiedy chcę 😁 I to, że w danym miejscu przez chwilę mogę poczuć się jak w domu ❤️ To chyba kocham najbardziej. Dom, który wynajęliśmy w Austrii w miejscowości Annaberg przez NOVASOL Polska, firmę z 50-letnim doświadczeniem w wynajmowaniu obiektów wakacyjnych, a której zostałam ambasadorką na ten rok 😍 spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Był przytulny, ciepły dzięki kominkowi i dodatkowym piecykom, które znajdowały się w łazienkach i sypialniach. Bardzo funkcjonalny i świetnie wyposażony 😉 , dlatego podczas gotowania mogłam poczuć się jak w mojej własnej kuchni. Ale... najważniejszy w tym domu...był stół. Wielki drewniany stół, przy którym toczyło się całe popołudniowe życie. Obiady, kolacje, układanie puzzli z Józkiem, który w ogóle z tego domu nie chciał wychodzić 😂, czytanie książek, nauka, granie w karty do późnej nocy... Wszyscy razem. Przekrzykujący się, żartujący, śpiewający piosenki, tańczący... A pod domem...bitwy na śnieżki, budowanie igloo, narty i basen ...Wiadomo, na taki wyjazd trzeba pojechać z ludźmi, których lubimy 😉 Ale jeżeli takich macie (ja lepszego składu nie mogłam sobie wymarzyć 😘) to po takim tygodniu w górach, w drewnianym domu, z takim widokiem z okien, już nigdy nie będziecie chcieli inaczej spędzać zimowych ferii ❤️ Ja na pewno nie chcę. Za rok muszę tylko spacyfikować Józka i wyciągnąć go na narty 😉"

Monika Mrozowska w Austrii

 

Impresje Moniki Mrozowskiej

Już od wejścia okazało się, że domek spełnił oczekiwania naszej Ambasadorki. Na swoim profilu na Instagramie Monika napisała:

Gdy warunki sprzyjają, to ja dużo nie potrzebuję, żeby się „zadomowić”... Kominek, zapach zimowej herbaty, grzanki w piekarniku...( ups!!!! przypalone), duży drewniany stół z długą ławą i krzesłami w jadalni, która pomieści nas wszystkich podczas śniadań i kolacji... Już wiem, że zostawię w tych czterech ścianach kawałek swojego serca. Jestem w „domu”..

Monika wraz z rodziną i przyjaciółmi - mimo oczywistego zachwytu nad swoim zakwaterowaniem - nie tracili czasu na siedzenie w domu i popędzili na stok.

Monika Mrozowska w Austrii

Pełna relacja na profilach społecznościowych

Zachęcamy do odwiedzenia profili społecznościowych (Facebook, Instagram) zarówno Moniki, jak i NOVASOL. Tam na bieżąco wrzucane były zdjęcia i filmy, które może zainspirują Was do zorganizowania własnych zimowych wakacji.

Monika Mrozowska w Austrii

 

Zobaczcie film z urlopu Moniki!