Na tropie idealnych wakacji z Moniką Mrozowską

Z ogromną przyjemnością możemy Wam przekazać, że również w roku 2019 do grona Gości domów wakacyjnych NOVASOL dołączyła Monika Mrozowska! Monika w ciągu roku spędzi kilka pobytów w naszych obiektach, a relacje z nich będziecie mogli obserwować na fan page-u zarówno Moniki (Facebook, Instagram), jak i na profilach i stronie internetowej NOVASOL.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Monika Mrozowska - Ambasador NOVASOL 

Monikę Mrozowksą znacie z pewnością przede wszystkim z serialowej roli Majki, najstarszej córki postaci granych przez Piotra Fronczewskiego i Gabrielę Kownacką w "Rodzinie zastępczej". Monika znana jest także z miłości do zdrowego gotowania - jej kulinarne popisy można było nieraz obserwować w różnego typu programach. Pani Monice przypadła do gustu oferowana przez nas forma spędzania wakacji - pełnych swobody, w rodzinny, gronie, z własną kuchnią,  wktórej może przygotowywać pyszne, zdrowe posiłki. 

"Uwielbiam podróżować z moją rodziną! Każdy kierunek ma w sobie coś ekscytującego, ale... lubię poczuć się w danym miejscu trochę... jak 
członek lokalnej społeczności. Dlatego tak bardzo podoba mi się oferta NOVASOL. Tutaj mogę wynająć dom, apartament albo malutkie mieszkanie i poczuć się, jakbym była u siebie. Dla mnie to idealny sposób na spędzenie wakacji z przyjaciółmi, w kameralnym gronie. Dokładnie tak jak ja i moi bliscy lubimy najbardziej :-)"  [Monika Mrozowska]

Co, jak i dlaczego?

W trakcie 2018 roku, Monika miała okazję przetestować idywidualną forme spędzania urlopu w domu wakacyjnym. Monika, wraz z rodziną i znajomymi wybrała z naszej oferty kierunki i zakwaterowanie, by następnie spędzić w nich tygodniowy urlop. Wrażenia z wakacji można było śledzić na profilach Facebook i Instagram, zarówno Moniki, jak i naszych. Mamy nadzieję, że jej wakacje nie tylko Was zainspirują, ale okażą się bogate w przydatne wskazówki. Jeżeli jednak Wam mało, szykujcie się na kolejne relacje! Bowiem ptakże w roku 2019, Monika będzie tropić idealne wakacje, a my żywimy szczerą nadzieję, że je znajdzie :)

PIERWSZY WYJAZD 2018 - ferie zimowe w Austrii

Na pierwszy wyjazd Monika wybrała domek na ferie zimowe w Austrii. Zamieszkała w jednym z przepięknych domów w Krainie Salzburskiej. Osiedle wakacyjne położone jest ok. 500 m od stoków i oferuje fantastyczny widok. Sam domek jest wygodnie i przytulnie wyposażony. O szczegółach z tego wyjazdu możecie dowiedzieć się zaglądając na stronę "Na tropie idealnych wakacji z Moniką Mrozowską - relacja z Austrii"

Monika Mrozowska w Austrii

DRUGI WYJAZD 2018 - najówka w SŁOWENII

Na swój drugi wyjazd z NOVASOL, Monika Mrozwoska wybrała uroczy dom wakacyjny w Słowenii. Oprócz jeziora Bled i stolicy kraju Lublany, spędziła tu fantastyczne chwile na zabawie z dziećmi, kąpielach w basenie i gotowaniu ulubionych potraw. Dom należy do przemiłych właścicieli, którzy otoczyli Monikę, zresztą tak jak wszystkich Gości, troską i gościnnością. Opowieść samej Moniki z wakacji w Słowenii oraz fantastyczny film z urlopu znajdziecie na stronie "Na tropie idealnych wakacji z Moniką Mrozowską - relacja ze Słowenii".

Monika Mrozowska w Słowenii

 

 

TRZECI WYJAZD 2018 - wakacje w CHORWACJI

Na letni urlop Monika wybrała wakacje w Chorwacji. Wygodny apartament wakacyjny, z basenem i pięknym widokiem sprawdził się w stu procentach. Śniadanie na tarasie, zabawy w wodzie, spacery po starówce oraz wylegiwanie się na plaży. To wszystko udało się wytropić Monice podczas słoneczniego urlopu. Pełną relację możecie prześledzić na stronie poświęconej wakacjom Moniki Mrozowskiej w Chorwacji.

 

Monika Mrozowska w Chorwacji