Promy do Szwecji - Polferries

Wybierasz się do Szwecji? Skorzystaj z promocyjnej oferty przewoźnika Polferries, specjalnie dla Gości NOVASOL! 

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

RABAT 35% NA REJS PROMEM POLFERRIES

Polferries - Popłyń z Nami do Skandynawii

Szwecja, Norwegia a może Bornholm? Idealnie! Jeżeli wybraliście domek Novasol, w którymś z tych miejsc możecie uzyskać rabat 35% na rejs promem Polferries. Zarezerwuj bilet kontaktując się z naszą infolinią  +48 22 230 22 22 wew. 3 lub mailowo rezerwacje@polferries.pl. Rabat zostanie naliczony po potwierdzeniu wpłaty przynajmniej I raty.

Sprawdź rozkład i cennik Polferries na stronie internetowej polferries.pl

 

Promy Polferries to:

  • wygodne kabiny
  • doskonała kuchnia
  • morska przygoda
  • doskonała zabawa
Promy Polferries

Urlop w Szwecji

Skandynawia to nie tylko domki w Szwecji na ryby, ale także wspaniałe krajobrazy i wyjątkowa przyroda. Szwecja to raj dla miłośników długich spacerów, podczas których możecie zachwycić się nietkniętą przrodą, a jesienią uzbierać spory zapas grzybów. Również amatorzy aktywnego spędzania czasu będą się tu czuli wyśmienicie. Dobrze przygotowane ścieżki rowerowe, szlaki wędrówkowe, infrastruktura wodna to atrakcje, na które natkniecie się praktycznie na każdym kroku. I oczywiście wędkowanie - bogate w ryby jeziora, rzeki i morskie wybrzeże sprawiają, że każdy wędkarz znajdzie tu idelane miejsce na swoje połowy. Szwecja to także atrakcje kulturowe. Ciekawe i tętniące życiem miasta oferują turystom wyjątkową kuchnię - zarówno lokalną, jak i przysmaki z całego świata, liczne muzea i skanseny kultury, a także ciekawą architekturę i wyjątkowy, skandynawski design. Wybierz się do Szwecji i spędź zróżnicowane i jednocześnie zrównoważone wakacje.

Dom wakacyjny w Szwecji

Jak w całej naszej ofercie, także zakwaterowanie w Szwecji jest zakwaterowaniem całkowicie prywatnym. Dom lub apartament wakacyjny będzie do waszej wyłącznej dyspozycji. Wszystkie nasze obiekty są odpwiednio wyposażone, dzięki czemu podczas pobytu niczego wam nie zabraknie. W kuchni znajdziecie odpowiednią ilość zastawy i sztućców, a także garnki, patelnie i inne sprzęty niezbędne do samodzielnego przygotowania posiłków. Bardzo dużo naszych domów wyposażonych jest w łódź lub istnieje możwość wypożyczenia łodzi na miejscu. Do większości z obiektów możecie zabrać także czwronożnego członka swojej rodziny. Prywatny dom wakacjyjny to gwarancja swobody i niczym nie skrępowanego urlopu. 

| Edycja
(Pierwsza publikacja )