Konkurs "Gra o dom" został już zakończony. To jednak nic straconego. Obserwuj naszą stronę internetową i profile społecznościowe. Zapisz się także na nasz newsletter, żeby na bieżąco dowiadywać się o akcjach promocyjnych i atrkacyjnych konkursach z cennymi nagrodami.

 

Na czym polegał konkurs Gra o dom? 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wspaniałą zabawę! 

 

Spędź majówkę z NOVASOL

Majówka to ten wyjątkowy okres w roku, kiedy w naszym kraju definitywnie kończy się zima, a dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze. Pierwsze dni maja, które są świętami oraz towarzyszące im weekendy to świetna okazja na przedłużony urlop. W tym roku układ dni jest bardzo korzystny, bowiem biorąc trzy dni wolne, macie do dyspozycji 9-dniowy wypoczynek.

Taka okazja nie może zostać przepuszczona! Dlatego NOVASOL ma dla Was niespodziankę!

Jeśli nie macie jeszcze planów na majówkę, lub inaczej: jeśli chcielibyście atrakcyjne spędzić tydzień w okresie 29.04-06.05, to mamy dla Was ciekawą propozycję.

Zapraszamy Was do udział w konkursie „Gra o Dom”, gdzie możecie wygrać tygodniowy pobyt, w jednym z pięciu domów NOVASOL w Polsce.

Domy możecie znaleźć na naszej stronie, a ich numery to: PPO810, PKA173, PPW319, PPZ100 oraz PMA345.

ZASADY - krótko i na temat

Co trzeba zrobić? 

Etap I: Dokończ zdanie Mój wymarzony urlop to... i wyślij odpowiedź na adres mailowy urlop@zloteprzeboje.pl To wszystko!

Etap II: 5 Laureatów podczas pobytu w jednym z naszych obiektów, musi nagrać 3-minutowy film, który pokazuje, jak w przyjemny sposób można spędzić majówkę w domu NOVASOL.

Co można wygrać? 

W I etapie: 5 najlepszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych tygodniowym pobytem w terminie 29.04-06.05 w jednym z pięciu domów wakacyjnych z oferty NOVASOL. Kolejne 20 najlepszych odpowiedzi, zostanie nagrodzonych nagrodami rzeczowymi.

W II etapie: najlepszy film z majówki zostanie nagrodzony voucherem o wartości 4000 zł, do wykorzystania z całej oferty NOVASOL.

Kiedy odbywa się konkurs? Konkurs odbywa się w terminie 03.04.2017 – 07.04.2017 (I etap) i 08.05-12.05.2017 (II etap)

 

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach