Bezpłatna anulacja do 7 dni przed przyjazdem

Spędźcie urlop na południu Europy – zarezerwuj dom lub apartament, który możecie anulować do 7 dni przed przyjazdem! Dzięki naszej specjalnej ofercie „bezpłatna anulacja do 7 dni przed przyjazdem” możecie już odliczać dni do wakacji w domu wakacyjnym w południowej Europie i jednocześnie elastycznie zmieniać swoje plany urlopowe do 7 dni przed przyjazdem! Ta oferta dotyczy wybranych domów wakacyjnych w naszych najlepszych krajach południowej Europy: Chorwacji, Hiszpanii, Włoszech i Francji! Więcej informacji na temat oferty, znajdziecie poniżej

Bezpłatna anulacja rezerwacji w wybranych obiektach

Skorzystajcie z naszej wyjątkowej oferty, która jest dostępna do końca październik: zarezerwujcie wybrany dom lub apartament w południowej Europie na wakacje w 2021 roku i cieszcie się możliwością bezpłatnego anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem . Ta specjalna oferta dotyczy wybranych domów w następujących krajach: Chorwacja (przy okazji, zerknijcie do oferty „Chorwacja noclegi”), Hiszpania, Włochy i Francja. Nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej i zarezerwujcie słoneczną rezydencję w Hiszpanii, dom wakacyjny z basenem w Chorwacji lub zabytkowy dom wakacyjny w pięknych Włoszech. Jak to zrobić? Wystarczy zapoznać się z poniższymi warunkami:

  • Oferta jest dostępna tylko dla obiektów ze specjalnym oznaczeniem „anuluj bezpłatnie do 7 dni”;

  • Oferta jest ważna do 31.10.2021 i dotyczy przyjazdów tylko w 2021 roku;

  • Każda anulacja powinna zostać dokonana przez serwis MyBooking;

  • W przypadku anulacji w okresie krótszym niż 7 dni do przyjazdu, obowiązują Ogólne Warunki Najmu ;

Czytajcie dalej, a dowiecie się więcej o słonecznych krajach Europy Południowej, w której powinniście spędzić niezapomniane wakacje!

Bezpłatna anulacja rezerwacji w wybranych obiektach

Sprawdź nasze propozycje w Chorwacji

Wakacje w Chorwacji to zawsze dobry pomysł - zwłaszcza w obiekcie z naszej oferty! Już teraz możecie skorzystać z naszej promocji, zarezerwować dom lub apartament w Chorwacji i spokojnie oczekiwać na pozytywne informacje o Waszym wyjeździe. W razie nieprzewidzianych sytuacji, możecie bezpłatnie anulować wyjazd aż do 7 dni przed przyjazdem – przyznacie, że to spory komfort. Dodatkowym komfortem jest sama Chorwacja, która oczaruje Was malowniczymi wyspami, turkusowymi wodami Adriatyku i historycznymi miastami. Nasze obiekty znajdziecie zarówno w centrach słynnych, chorwackich miast, jak i na łonie natury, z dala od, tętniących życiem, kurortów. Dodatkowo, możemy się tu poszczycić wyjątkowością naszej oferty, jaką jest dom z basenem – takich kwater, znajdziecie tu dosłownie tysiące, a przecież nie ma nic lepszego niż prywatny akwen podczas urlopu!

Promocja do 7 dni w Chorwacji
Promocja do 7 dni w Chorwacji

Słoneczne Italia zaprasza na urlop

Również we Włoszech w tym roku czekają na Ciebie fantastyczne plaże, imponujące krajobrazy i tętniące życiem miasta. Ten niewiarygodnie wieloaspektowy kraj ma wiele do zaoferowania swoim wczasowiczom. Spędzając wakacje we Włoszech, możecie wybierać między romantycznymi winnicami, ekscytującymi alpejskimi stokami narciarskimi i rajskimi plażami nad morzem. Dajcie się oczarować romantycznym miastom, takim jak Wenecja czy Werona, Jeziorem Garda, kulturą Florencji, Krzywej Wieży w Pizie w pięknej Toskanii lub rajskim wyspom, takim jak Elba, Sardynia czy Sycylia. No i nasza niezwykła oferta we Włoszech, która pozwala na bezpłatną anulację do 7 dni przed przyjazdem. Czy to wszystko nie brzmi świetnie? Zapraszamy!

Koloseum
Koloseum

Dom lub apartament w Hiszpanii – czemu nie?

Możecie, a nawet powinniście skorzystać z naszych obiektów wakacyjnych z oferty „Hiszpania noclegi”. Przyciągną Was tu zróżnicowane regiony Hiszpanii zdobią imponujące krajobrazy, a także pyszne lokalne specjały. Nasze główne regiony wakacyjne w Hiszpanii to Katalonia, Walencja, Murcja i Andaluzja. Wraz z Wyspami Kanaryjskimi i Balearami, Hiszpania ma również dwa wielkie archipelagi gotowe do zbadania. Czy to rodzinne wakacje, wakacje z psem czy aktywne wakacje . Na wakacjach w Hiszpanii każdy znajdzie coś dla siebie! Jedyne, co dopełnia wakacje w Hiszpanii, to dom wakacyjny lub apartament wakacyjny NOVASOL z 7-dniowym anulowaniem - dowiedz się już teraz, które domy w Hiszpanii uczestniczą w promocji!

Hiszpania w promocji 7 dni
Hiszpania w promocji 7 dni

Zjawiskowa Francja już na Was czeka!

Nasza majowa oferta to idealna okazja do zaplanowania pobytu we Francji w 2021 roku. Dzięki pięknym średniowiecznym miastom, słonecznemu wybrzeżu Morza Śródziemnego, imponującym metropoliom i szerokiej gamie krajobrazów, wakacje we Francji zaspokoją każdy, nawet najbardziej wyszukany, gust. Z naszych domów wakacyjnych NOVASOL można odkryć piękne widoki Bretanii , obfitą kuchnię w Alzacji lub zielone łąki Normandii, fantastyczne plaże Morza Śródziemnego i wyspy takie jak Korsyka, które oferują możliwości pływania, wędrówek, zwiedzania i odpoczynku. Już dziś sprawdź nasze obiekty z oferty „domy i apartamenty Francja”!