Wiele osób preferuje wczesne planowanie wakacji. Jeżeli istnieje taka możliwość, warto z niej skorzystać. Szybko zaplanowane wakacje nie tylko pozwalają skorzystać z licznych i atrakcyjnych ofert promocyjnych, ale też nadają sens naszej codzienności, bo... jest na co czekać! Jeżeli już teraz myślicie o wymarzonym urlopie, skorzystajcie z naszej oferty First Minute.

First Minute w domu wakacyjnym

Jeżeli decydujecie się na indywidualne wakacje z własnym dojazdem i prywatnym zakwaterowaniem, musicie być przygotowani, że w takim wypadku oferta "First Minute" będzie miała nieco inne znaczenie niż standardowo spotykane u touroperatorów czy w biurach podróży. Jednak nawet mimo tego, warto z niej skorzystać! Co roku dokładamy wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom osób wcześnie planujacych swoje wakacje.

Zalety oferty First Minute:

  • Największy wybór: oferta NOVASOL dostępna jest w całej Europie, a możliwość rezerwacji jest przez 24 godziny, każdego dnia tygodnia przez cały rok. W związku z tym, każdy, niezależnie od narodowości i kraju w którym przebywa może o dowolnej porze zarezerwować swoje wymarzone wakacyjne lokum. Jest to powód, dla ktorego z naszej oferty znika wiele fantastycznych obiektów! Dzięki wczesnej rezerwacji macie możliwość poszukiwań najbardziej dla siebie odpowiedniego obiektu wtedy, gdy wybór jest największy, a oferta nie jest jeszcze przebrana. 
  • Spokojne oczekiwanie: Do oferty na kolejny rok dopuszczone s a tylko obiekty, których właściciele przedłużyli z nami umowę, sprawdzili ponownie swoją ofertę, sprawdzili ceny itd. Dzięki tamu mamy pewność, że w swojej ofercie przezentujemy tylko te oferty, które na pewno są dostępne. Jeżeli zarezerwujecie dom lub apartament wakacyjny szybko, to możecie bez stresu wyczekiwać wymarzonego i zasłużonego urlopu.
  • Promocje: Każdego roku wprowadzamy różnego rodzaju promocje, które czynią ofertę First Minute jeszcze bardziej atrakcyjną. 
Wakacje first minute w domu wakacyjnym

Kiedy otwerają się kalendarze na następny rok?

Co roku szybciej... W każdym razie staramy się, żeby już pod koniec wakacjji kalendarze w większości krajów były już otwarte i gotowe na przyjęcie rezerwacji. Zaczynamy już w maju a kończymy najpóźniej w październiku. Klanendarze otwierane są stopniowo i po kolei. Dlatego najlepiej na bieżąco śledzić naszą ofertę na stronie internetowej.

Kiedy najlepiej rezerwować?

Jak tylko wrócicie z tegorocznych wakacji! Spodobał Wam się obiekt, w którym byliście? Rezerwujcie go od razu! Zwiedziliście jeden region, a planujecie kolejny? Rezerujcie odpowiednie zakwaterowanie wakacyjne od razu! W tym roku spędzaliście wakacje w Chorwacji, na za rok planujecie Skandynawię? Zarezerwujcie wymarzony dom od razu! Dlaczego? Zerknijcie ponownie na zalety, wymienione trochę wyżej. 

Co zrobić, jeżeli kalendarz jest jeszcze zamknięty?

Wróciliście z wakacji i jesteście zadowoleni ze swojego domu? Planujecie w nim ponowną wizytę podczas koeljengo urlopu, a kalendarz wciąż jest zamknięty? Żaden problem! Zadzwońcie do nas albo napiszcie maila z terminem, jakim jesteście zainteresowani. Nasi przacownic założą dla Was całkowicie niezobowiązującą tzw. przedrezerwację. Jest to blokada terminu tylko dla Was. Jak kalendarz danego obiektu zostanie już otwarty, poinformujemy Was o tym. Wówczas będziemy też znali dokładną cenę i ofertę tego domu. Dopiero wtedy podejmiecie decyzję. Przedrezerwacja nie wiąże sięz żadnymi opłatami ani zobowiązaniami. I można zrobić ich kilka...