PORADY DLA PODRÓŻUJĄCYCH ZE ZWIERZAKIEM

Urlop z psem w domu wakacyjnym

W bardzo wielu obiektach wakacyjnych dozwolony jest przyjazd ze zwierzęciem domowym. Prywatne zakwaterowanie na wakacje z psem to wspaniała alternatywa wakacyjna dla tych z was, dla których pies czy kot sa pełnoprawnym członkiem rodziny. Jeżeli wasz zwierzak lubi podróże samochodem, to dom czy apartament wakacyjny będzie idealną formą zakwaterowania na wakacje. Prosimy jednak mieć na uwadze, że zakwaterowanie, które znajdziecie w naszej ofercie, to domy czy apartamewnty mające swoich prywatnych właścicieli. Z tego powodu, chcąc pomóc właścicielom dbać o swoją własność, przygotowaliśmy spis głównych zasad, którchy bezwględnie należy przestrzegać podczas pobytu ze zwierzęciem w obiekcie wakacyjnym.

TYCH ZASAD NALEŻY PRZESTRZEGAĆ:

  1. Trzymaj zwierzę w obiekcie wakacyjnym, nie na zewnątrz.
  2. Oczywiście, Twój zwierzak może przywitać się z przechodniami, ale miej pewność, że nie zakłóca spokoju zbyt długo.
  3. Prosimy o dokładne posprzątanie obiektu przez wyjazdem.
  4. Przed wyjazdem, prosimy pamiętać aby usunąć wszelkie odchody z działki przy obiekcie - nawet jeśli sprzątanie końcowe zostało zamówione.
  5. Prosimy trzymać zwierzę zawsze na smyczy podczas spacerów.
  6. Pamiętaj, że Twoje zwierzę nie może przebywać na meblach czy łóżkach – prosimy używać tylko własnych leżanek i koców dla zwierząt.
  7. Jeśli Twoje zwierzę wyrządzi szkody w obiekcie – niestety to Ty otrzymasz rachunek za wyrządzone szkody.
  8. Jeśli zauważysz, że Twoje zwierzę przyniosło do obiektu szkodniki lub inne zwierzęta, prosimy poinformować o tym fakcie Właściciela. Wówczas zorganizowane zostanie dodatkowe sprzątanie, niestety na Twój koszt.

W przypadku jakcihkolwiek pytań dotyczących pobuty z psem w domu wakacyjnych, skontaktuj się z nami jeszcze przed wyjazdem. Chętnie pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości.