Wakacje w San Feliciano

San Feliciano, to jedna z najładniejszych miejscowości we Włoszech! San Feliciano leży nad jeziorem Trasimeno w zielonym sercu Umbrii. Miasto jest absolutnie urocze i jest położone bezpośrednio nad brzegiem jeziora. Miasto i okolica podtrzymuje wspaniałą tradycję organizacji smoczego festiwal w Castiglione del Lago i uroczystej bitwy morskiej, w której walczą ze sobą cztery dzielnice miasta. Dom wakacyjny w San Feliciano to idealna baza wypadowa na Państwa wakacje.

San-Feliciano

Wakacyjny raj

Okolica jeziora Trasimeno zachwyca malowniczym krajobrazem. Woda w jeziorze jest czysta i nie głębsza niż 6 m. Poza tym znajdują się na nim trzy wyspy; Isola Maggiore, Isola Minore i la Polvese, tzn. duża, mała i najmniejsza. Tylko największa wyspa jest zamieszkiwana. Tutaj jest produkowany tradycyjny Klöppel, tzw. 'Pizzo d'Irlanda'. NOVASOL wynajmuje atrakcyjne domy wakacyjne w San Feliciano nad jeziorem Trasemino, jak również w całej Umbrii. NOVASOL posiada bogatą ofertę domów wakacyjnych urządzonych prosto lub bardziej luksusowo. Posiadamy w swojej ofercie również wiele atrakcyjnych apartamentów wakacyjnych. Dzięki panującemu tu ciepłemu i umiarkowanemu klimatowi, jest to idealne miejsce na wakacje z dziećmi. W okolicznych miejscowościach bez problemu znajdą Państwo szkółki jeździeckie, szlaki wędrowne oraz wypożyczalnie rowerów, skuterów i samochodów. W jeziorze występuje wiele gatunków ryb, dzięki czemu jest to idealne miejsce dla amatorów wędkowania. Z kolei na znawców dobrej kuchni czekają tu wspaniałe restauracje, oferujące wyborne dania ze świeżych ryb.

San-Feliciano

Warto zobaczyć

Poza wspaniałymi krajobrazami, w okolicy San Feliciano czekają na Państwa wspaniałe historyczne miasteczka. Decydując się na rezerwację obiektu z oferty "domy i apartamenty Włochy" poznacie takie miejsca jak:

  • Castiglione del Lago ze wspaniałym zamkiem.
  • Citta della Pieve ze wspaniałymi kościołami i zabytkową wieżą o wysokości 38 m.
  • Magione, gdzie można podziwiać Zamek Kawalerów Maltańskich z XII wielu oraz Kościół Matki Boskiej Łaskawej z XIII wieku.
  • Paciano, gdzie znajdują się mury obronne z basztami oraz Kościół św. Józefa z dziełami okolicznych malarzy.
  • Panicale - średniowieczne miasteczko z charakterystycznym układem ulic. Można tu także podziwiać pozostałości murów i bram warownych. Rozpościera się stąd cudowny widok na jezioro i rzekę. Nestor.

San-Feliciano

Dom wakacyjny w San Feliciano

Jeżeli marzą Państwo o wakacjach nad Trasimeno, urlop w domu wakacyjnym będzie dobrym rozwiązaniem. Kwatery wakacyjne NOVASOL nadają się idealnie zarówno na wakacje z rodziną, jak i urlop w gronie znajomych. Oferowane przez nas apartamenty wakacyjne gwarantują indywidualność i prywatność. Tutaj sami Państwo decydują co i kiedy zwiedzić. A, jeżeli wolą Państwo słodkie lenistwo, bez problemu zrelaksują się Państwo w zaciszu domu wakacyjnego lub nad prywatnym basenem. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów, NOVASOL ciągle uatrakcyjnia ofertę. I tak na przykład znajdą tu Państwo wspaniałe, luksusowe wille w pobliżu plaży lub z prywatnym basenem - idealne na rodzinne wakacje, domy z dostępem do internetu - dla osób, które nawet podczas urlou muszą pracować lub atrakcyjne apartamenty w historycznych miastach - dla osób, zainteresowanych poznaniem historii i kultury Włoch.

Bez względu na kategorię domu, na jaki się Państwo zdecydują, NOVASOL dołoży wszelkich starań, aby wakacje w San Feliciano były wspaniałe i na długo pozostały w pamięci. Dlatego nie zwlekajcie i już dziś zarezerwujcie dom wakacyjny w San Feliciano!