Noclegi w Forio

Forio to, najbardziej wysunięte na zachód, turystyczne miasto położone na słynnej Ischii (pełną ofertę na wyspie znajdziecie w kategorii „domy wakacyjne na Ischii”). Jest również głównym miastem największej gminy na wyspie, która to gmina jest silnie zurbanizowana, a więc ma wiele do zaoferowania dla przybywających. Do Forio najszybciej dostaniecie się z portu w Casamicciola Terme, do którego z kolei dopłyniecie promem z Neapolu. Mimo dość długiej podróży – naprawdę warto spędzić urlop właśnie tutaj.

Domy i apartamenty w Forio to propozycja dla każdego rodzaju wczasowicza. Swój prywatny raj znajdzie tu nawet najbardziej wymagający turysta. Amatorzy leżenia plackiem na plaży, miłośnicy wędrówek po górzystych terenach, fani historii, odkrywcy niezwykłych miejsc – dla każdego Forio stoi otworem. Gdyby jednak i tego było mało, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby poznać całą wyspę – z Forio łatwo dostaniecie się do wszystkich atrakcyjnych miejsc na wyspie. Pakujcie więc torby oraz plecaki i wyruszcie na niezapomniane wakacje we Włoszech.

  Domy i apartamenty w Forio

Domy i apartamenty w Forio

Urlop w Forio to okazja, której nie można przegapić. Dlatego też sprawdźcie ofertę od NOVASOL właśnie w tej miejscowości i jej okolicy. Proponujemy tu Wam świetnie wyposażone oraz komfortowe domy i apartamenty w Forio, które zagwarantują Wam niezapomniane wspomnienia. Deklarujemy to ze stuprocentową pewnością, ponieważ wszystkie nasze obiekty z oferty „Kampania noclegi” zostały wcześnie sprawdzone przez naszych pracowników i to również oni zrobili opisy oraz fotografie, które teraz możecie obejrzeć na stronie.

Wertując katalog „domy i apartamenty w Forio”, chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na domy tematyczne, czyli takie, które posiadają specjalne udogodnienia. Najbardziej popularne są domy z basenem, domy z panoramicznym widokiem oraz domy przyjazne zwierzętom. Równie dużą sympatia cieszą się kwatery przy plaży oraz domy w głębi lądu, gdzie łatwiej o zaciszną atmosferę. Wybór należy do Was – zapraszamy!

 

Wakacje nad morzem w Forio

Wakacje w Forio to zwrot równoznaczny z urlopem nad morzem. Wybrzeże morskie jest tutaj wyjątkowo piękne, a wody Morza Tyrreńskiego są czyste i cieplejsze niż w naszym Bałtyku. Plaż i kąpielisk też jest tutaj bardzo dużo, także dla nikogo nie zabraknie miejsca. Znajdziecie tu zarówno, poukrywane pomiędzy skałami, zatoczki, jak i długie plaże pełne atrakcji dla każdego. Najpopularniejsze kąpieliska wśród wybierających nasze domy we Włoszech to:

  • Chiaia  - jedna z największych plaż na wyspie. Jej podłożem jest drobny piasek, a spadek dna morskiego łagodny – a więc idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

  • Citara – długa plaża piaszczysta. Położona jest tuż za miastem i oferuje bogatą infrastrukturę turystyczną oraz gastronomiczną.

  • Cava dell’Isola – plaża dla osób lubiących aktywny wypoczynek oraz snurking.

  • San Francesco – plaża dla każdego. Jej zaletą są skały i jaskinie oraz piękny widok na góry za miastem

  Domy i apartamenty w Forio

Atrakcje na wakacje w Forio

Rezerwując domy i apartamenty w Forio, zapewnicie sobie kurortowe wakacje jakie można sobie tylko wymarzyć. Kawiarnie, restauracje, klub nocne, ciekawe miejsca dla dużych i małych – infrastruktura turystyczna jest tu na wysokim poziomie. Równie ciekawie prezentują się zabytkowe wille, piękna historyczna starówka i liczne kościoły. Z kolei za miastem podziwiać można wieże obronne, które powstały tu w celu obrony przed piratami, Ogrody La Mortella oraz miasteczko Panza, w którym znajdują się słynne ogrody termalne Posejdona. Wystarczy tylko, że wybierzecie obiekt z oferty „noclegi Włochy” i gotowe! Jeszcze raz zapraszamy!