Wiejskie wakacje po węgiersku

Węgry zapraszają na wieś

Pod tym pojęciem jest więcej niż można sobie wyobrazić. Domy wakacyjne do wynajęcia jest nowym dość szybko rozwijającym się trendem na Węgrzech, które wspiera również NOVASOL.

Węgry

Domy w stylu wiejskim...

… to relaks w przytulnym i naturalnie przygotowanym obiekcie wakacyjnym. Są to miejsca ponadczasowe posiadające swoją historię, a czas spędzony w nich będzie czystą przyjemnością.

Tutaj mogą Państwo oddychać świeżym powietrzem i rozkoszować się niepowtarzalnym, wiejskim krajobrazem Węgier. Zostaną Państwo zainspirowani historią, jaką domy wakacyjne opowiadają bądź po prostu cieszyć się otoczeniem przyrody. Poczucie tradycji wiejskiego domu wakacyjnego, gdzie wszystkie elementy kultury zostały zachowane a właściciel wzbogacił dom jedynie o niezbędne, nowoczesne elementy. Wybierz dom wakacyjny z naszej oferty na następny urlop! Jeden na pewno odpowiada Państwu wyobrażeniu. Każdy ma swój osobisty urok i pokazuje co ma do zaoferowania. Ale najważniejsze jest spędzić urlop z najbliższymi w domu wakacyjnym na Węgrzech – na krótko można znaleźć się w innym świecie oraz poznać inna kulturę. Po prostu coś wspaniałego! NOVASOL zapewnia Państwu jakość przy wyborze naszych domów wakacyjnych na Węgrzech.