search

Domy wakacyjne na Węgrzech

Wakacje na Węgrzech - zakwaterowanie i noclegi na każdy gust

Jeżeli w wakacje pragną Państwo zwiedzać, relaksować się na plaży, skosztować dobrej kuchni oraz aktywnie wypoczywać, prosimy nie zwlekać i już dziś zarezerwować dom wakacyjny na Węgrzech! To właśnie na Węgrzech skosztują Państwo przepysznych win i smacznej, pachnącej papryką kuchni z wyborną zupą gulaszową na czele. To nad Balatonem wypoczną Państwo na zadbanych plażach i skorzystają z bogatej oferty uprawiania sportów wodnych i nie tylko, a w Budapeszcie oczarują Państwa zabytki i dziedzictwo kultury!

Zapoznaj sie z ofertą NOVASOL na Węgrzech

Urlop w domu wakacyjnym na Węgrzech

Zróżnicowany krajobraz Węgier, który otwiera się przed Państwem już w chwili przybycia do domu wakacyjnego, jest po prostu niezapomniany: zalesione stoki górskie, jeziora, pastwiska i łąki na równinie, cudownie pachnące winnice, położone w malowniczych wsiach. Szczególnie godne polecenia są domy wakacyjne nad Balatonem - cudownym jeziorem, położonym w sercu Węgier, oferującym moc atrakcji dla całej rodziny.

Ta bogata różnorodność Węgier zdobyła również uznanie NOVASOL. Rozszerzyliśmy i urozmaiciliśmy naszą ofertę za pomocą nowych domów wakacyjnych - małych willi, wspaniałych domów wakacyjnych, z lub bez basenu, apartamentów wakacyjnych w Budapeszcie - każdy może wybrać swój własny wymarzony dom na wakacje na Węgrzech.

Odwiedźcie urzekające Węgry

Pełne tradycji i historii Węgry są doskonałym przykładem kraju, na rozwój którego wpłynęło wiele kultur, od tureckiej poprzez włoski renesans aż po Imperium Austriackie i wpływy monarchii habsburskiej. Budapeszt, pieszczotliwie nazywany miastem świateł, często porównywany jest do Pragi i Paryża. Znajduje się tu piękne stare miasto, które Dunaj dzieli na dwie części, będące w przeszłości dwoma partnerskimi miastami. Do najbardziej imponujących zabytków zaliczyć można Operę Narodową, Most Łańcuchowy oraz Zamek Buda, wpisany na Listę światowego Dziedzictwa UNESCO. Odwiedźcie wielkie rynki, spacerujcie wspaniałymi trasami turystycznymi i skorzystajcie ze znanych kąpielisk miejskich. NOVASOL oferuje Wam wiele domów wakacyjnych w Budapeszcie i okolicy. Również poza stolicą, Węgry mają dużo do zaoferowania. Znajdziecie tu przepiękną przyrodę, sielankowe wsie, rezerwaty dzikiej przyrody, góry oraz malownicze jeziora, takie jak Balaton z uroczymi miastami wzdłuż wybrzeża.

Zapoznaj sie z ofertą NOVASOL na Węgrzech

Wakacje na Węgrzech – tylko w domu wakacyjnym

Odkryjcie Państwo Węgry, jako kraj idealny na wakacje. Wszystkie domy wakacyjne na Węgrzech są w pełni wyposażone i urządzone przez właścicieli, co nadaje im indywidualnego charakteru. Sprawia to, iż pobyt w nich jest szczególnym przeżyciem pozwalającym zaznajomić się lepiej z kulturą gospodarzy. Dlatego urlop na Węgrzech warto spędzić w domu wakacyjnym!

Zapoznaj sie z ofertą NOVASOL na Węgrzech

Domy wakacyjne na Węgrzech- przeżyj to sam!

Domy wakacyjne na Węgrzech są idealnym zakwaterowaniem na wakacje w prywatnej atmosferze. Wszelkie wycieczki na zwiedzanie Węgier mogą Państwo zacząć już od progu domu wakacyjnego. Dlatego już dziś zarezerwujcie Państwo dom wakacyjny i przekonajcie się sami!

Zapoznaj sie z ofertą NOVASOL na Węgrzech

Zalety różnorodności NOVASOL dla Państwa:

Bielizna pościelowa, prąd oraz sprzątanie końcowe w większości naszych domów wakacyjnych są już wliczone w cenę najmu. W wielu domach wakacyjnych (np. w kwaterach nad Jeziorem Velence") zwierzęta są mile widziane i mogą dołączyć do Państwa bezpłatnie. Dowolny dzień przyjazdu można wybrać bez dodatkowych kosztów, gdyż w wybranych terminach, można przyjechać do obiektu, kiedy nam to odpowiada. Prosimy zwrócić uwagę na odpowiednie symbole przy opisach domów wakacyjnych na Węgrzech.

Zapoznaj sie z ofertą NOVASOL na Węgrzech

 

Nasze wskazówki dla oczu i podniebienia

Festiwal owoców i gastrnomiczny w Kozárd: na początku września w Kozárd odbywa się wystawa owoców połączona z targiem jabłek, dżemu Kozárder, specjałów z sera koziego Bokrier. Można tu spróbować kiełbasy Mangalica, wędzonego boczku, wina Kozárder z Bükkalja, prawdziwej wódki owocowej Kozárder, lokalnego ciasta, dzikiego gulaszu i gulaszu Mangalica oraz wielu innych przysmaków. W programie znajdują się także pokazy taneczne i pieśni ludowe, można osobiście spróbować lokalnych produktów. Można także zapoznać się z ofertą turystyczną i lokalnymi wyrobami rzemieślniczymi, jak również obejrzeć występy zespołów folklorystycznych oraz stroje ludowe Palóc.

Międzynarodowy Konkurs Kulinarny Cinke: W Szatmárcseke, na początku lutego, odbywa się Międzynarodowy Konkurs Kulinarny Cinke (Cinke = specjał z ziemniaków i mąki), na którym można spróbować dawno zapomnianych potraw, wypieków i ciast. Podczas zawodów mają miejsce także programy folklorystyczne, można tu posłuchać muzyki cygańskiej oraz obejrzeć występy grup tanecznych dziecięcych lub seniorów. Oprócz kulinarnych rozkoszy dla podniebienia, część imprezy zwana Puliszka-ball stwarza okazję do tańca. Kto ma ochotę wstać na następny dzień wcześnie rano, może uczestniczyć w tradycyjnym wiejskim dniu uboju, w trakcie którego można skosztować napojów rozgrzewających, grzanego wina i kiełbasy.

Czy wiedzieliście, że?

  • ZOO w Budapeszcie jest jednym z najstarszych zoo na świecie. Obejmuje również ogród botaniczny oraz zasługujące na uwagę budynki secesyjne.  
  • Dzięki dobrym połączeniom autobusowym i kolejowym, podczas wakacji w domu wakacyjnym w Budapeszcie możecie urządzać jednodniowe wycieczki do Pragi i Wiednia.