search

Domy wakacyjne w Turcji

Zakwaterowanie i noclegi w Turcji na każdy gust

Antyczne miasta, dobre jedzenie, klutura, słońce i plaże - to wszystko i jeszcze więcej oferują Państwu apartamenty wakacyjne w Turcji. Tutaj słońce świeci 320 dni w roku a panujący klimat i atmosfera sprzyjają wypoczynkowi. Od ponad 30 lat Turcja jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów krajów. Domy wakacyjne i apartamenty wakacyjne to idealne zakwaterowanie na indywidualne, skrojone na miarę wakacje przez cały rok.

Wakacje w Turcji

Turcja - idealna na wakacyjne szaleństwa

Latem temperatura wody na tureckim wybrzeżu Morza śródziemnego dochodzi do 27 stopni Celsjusza. Są to idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Krystalicznie czysta woda zachęca do nurkowania lub snurkowania, podczas których zobaczą Państwo wspaniały podwodny świat i jego mieszkańców. Mogą tu Państwo również skorzystać z wycieczki łodzią lub wypożyczyć skuter wodny. Mogą tu Państwo korzystać z bogatej oferty aktywności. Szczególnie polecamy wakacje na Riwierze Tureckiej, która jest najpopularniejszym regionem kraju.

Wakacje na wodzie w Turcji

Apartamenty wakacyjne w Turcji - jedyne w swoim rodzaju!

Domy i apartamenty wakacyjne w Turcji są idealnym i wyjątkowym zakwaterowaniem na wakacje w prywatnej atmosferze. Wszelkie wycieczki na zwiedzanie Turcji możesz zacząć już od progu domu wakacyjnego. Dlatego zarezerwuj apartament wakacyjny w Turcji i przekonajcie się Państwo sam! Decydując się na wakacje z dojazdem własnym, wybierają Państwo indywidualność i niezależność w planowaniu czasu wolnego.

Kultura i Historia

Pobyt w domu wakacyjnym w Turcji daje Państwu możliwość poznania historii i kultury tego wspaniałego orientalnego kraju. Zwiedzanie kraju mogą Państwo rozpocząć np. od Stambułu - wspaniałego miasta, położonego na dwóch kontynentach, gdzie kultura zachodu spotyka się z orientalnym charakterem. Znajduje się tu ogromny bazar, gdzie można kupić zarówno wspaniałe rękodzieła, jak i tradycyjne podarunki.

Istambuł - na wakcje w Turcji

Nocne życie w Turcji

Półwysep Bodrun często nazywany jest tureckim St. Tropez, to tu mogą Państwo korzystać z bogatej oferty nocnego życia. Motto bawiących się tu osób to zauważ i daj się zauważyć. Ulubionym miejscem zabaw osób w wieku 20 - 30 lat jest Halikarnas - największa w Turcji dyskoteka na świeżym powietrzu.

Wakacje w Turcji – tylko w apartamencie wakacyjnym

Odkryjcie Państwo Turcję na własną rękę, jako kraj idealny na wakacje. Wszystkie domy i apartamenty wakacyjne w Turcji są w pełni wyposażone i urządzone przez właścicieli, co nadaje im indywidualnego charakteru. Sprawia to, iż pobyt w nich jest szczególnym przeżyciem. Dlatego warto urlop w Turcji spędzić w apartamencie wakacyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą domów wakacyjnych w Europie!