search

Domy wakacyjne w Szwajcarii

Zakwaterowanie i noclegi w Szwajcarii na każdy gust

Tam, gdzie północ spotyka się z południem, starożytność łączy się z nowoczesnością, w samym sercu Europy, czeka na Was ten wspaniały kraj pełen kontrastów. Na wakacje wybierzcie się do kraju, w którym możecie wykąpać się w górskim jeziorze oraz przez cały rok jeździć na nartach. Do kraju, w którym nowoczesne miasta powstawały wokół średniowiecznych a nawet rzymskich ośrodków, w idyllicznym otoczeniu malowniczych gór i klimatycznych wiosek. Wybierzcie się na pieszą wędrówkę po imponujących górach, lasach, wzdłuż kanionów z dzikimi rzekami i lodowcami. Ponadto podczas wakacji w Szwajcarii koniecznie powinniście spróbować lokalnej kuchni i słynnych szwajcarskich serów. Szwajcaria jest niewielkim ale przepięknym krajem, wzbudzającym zachwyt u wszystkich odwiedzających. Właśnie dzięki swojej wielkości pozwala zobaczyć najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w niedługim czasie, niezależnie od tego czy wybierzecie dom wakacyjny w Gryzonii, czy apartament w Valais, czy obiekt wakacyjny w innym regionie.

Szwajcaria na wakacje

Szwajcaria - kraj idealny na wakacje!

Przepiękny górzysty krajobraz zachęca do uprawiania sportów - zimą panujące warunki sprzyjają jeździe na nartach lub snowboardzie, natomiast latem można tu urządzać wycieczki piesze lub rowerowe. Ponadto niezliczone polodowcowe jeziorka zapraszają do kąpieli. Można tu również wziąć udział w raftingu rzecznym lub popływać kajakiem. Niezależnie od pory roku, oczarują tu Państwo wspaniałe widoki.

Szwajcaria na urlop

 

Zapoznajcie się Państwo z atrakcjami w Szwajcarii i zarezerwujcie, np. apartament wakacyjny w Gryzonii. Szwajcaria to kraj idealny zarówno na wakacje, jak i zimowy wypoczynek. Domy wakacyjne NOVASOL w Szwajcarii to idealny punkt rozpoczęcia Państwa wakacji. Każdy dom wakacyjny urządzony został zgodnie z gustem właścicieli, co sprawia, iż każdy dom wakacyjny jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Decydując się na zakwaterowanie NOVASOL, wybierają Państwo wakacje w prywatnej atmosferze i indywidualność w planowaniu czasu wolnego. Jeżeli nie są Państwo amatorami aktywnego wypoczynku, zachęcamy do odwiedzenia kąpielisk termalnych, świadczących usługi w zakresie spa i wellness.

Atrakcje w Szwajcarii

W Szwajcarii odbywa się wiele festynów ludowych, podczas których lokalni mieszkańcy ubierają tradycyjne stroje. Co roku odbywa się tu parada uliczna - odwiedza ją ponad milion osób z całego świata. Można tu spotkać zarówno fanów muzyki house czy techno, jak i rodziny z dziećmi. Festiwal muzyczny jest bardzo lubiany. Mieszkając w apartamencie wakacyjnym NOVASOL w Szwajcarii, mogą Państwo dojechać na festiwal pociągiem lub samochodem. Kolejnym dużym wydarzeniem jest, odbywający się w sierpniu, festiwal filmowy w Locarno. Każdero roku, zaczynając od 1946 roku, gromadzi on miłośników kina z całego świata. W ciągu 11 dni można tu obejrzeć ok. 500 filmów. W zimie, w okolicy czwartego poniedziałku listopada rozpoczyna się tu targ cebuli, znany w Szwajcarii, jako Zibelmarit. Stragany zostają ozdobione warkoczami, figurami i wieńcami z cebuli. Można tu nabyć produkty ceramiczne lub tekstylne. Targ otwarty jest codziennie od 6.00 rano do 18.00.

Zurych - na wakacje w Szwajcarii

Wakacje z psem - tylko w domu wakacyjnym

Chcieliby Państwo zabrać na wakacje pieska lub innego czworonożnego przyjaciela? Żaden problem. Do wiele domów wakacyjnych w Szwajcarii ( np wybierając nasz produkt "Luzern noclegi") mogą Państwo przyjechać ze swoim pupilem. Nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami. W apartamentach wakacyjnych przyjaznych zwierzętom znajdują się często informacje, ułatwiające wakacje z psem, takie jak np. telefon czy adres najbliższego weterynarza. Nieważne czy chcą Państwo spędzić urlop w Szwajcarii lub w innym europejskim kraju, w ofercie NOVASOL znajdą Państwo idealny dla siebie dom wakacyjny.

Dom wakacyjny w Szwajcarii

Czy wiedzieliście, że?

  • W Szwajcarii porozumiecie się w wielu językach. Oficjalne języki to niemiecki, francuski, włoski oraz retoromański.
  • Szwajcarzy kochają wszystko, co małe i delikatne, zarówno słodycze jak i zegarki. Wszystko to, co czyni życie łatwiejszym i przyjemniejszym.
  • Przez wieki Szwajcaria była znana z najlepszej na świecie czekolady.