search

Domki wakacyjne na Słowacji

Co może przekonać do spędzenia wakacji w Słowacji?

Słowacja jest różnorodnym krajem, który oferuje odwiedzającym czarującą przyrodę, kąpiel w krystalicznie czystych jeziorach, relaks w uzdrowiskach ze źródłami termalnymi i szczególnie niezliczoną ilość miejsc gdzie historia pozostawiła swoje ślady. Słowacja jest również krajem, gdzie sztuka ludowa jest ciągle żywa i dalej się rozwija. Słowację na południu i północy tworzą Karpaty z przynależnymi Tatrami Wysokimi i Tatrami Niskimi, Małą Fatrą i Dużą Fatrą oraz Rudawami Słowackimi. Słowacja a przede wszystkim Tatry (polecamy nasz produkt "Kraj Preszowski noclegi") mają alpejski krajobraz. Na południu rozciąga się Słowacja aż do Niziny Węgierskiej. Największymi rzekami Słowacji są:Dunaj, Hron, Morava,Cisa, Wag . Najwyższym wzniesieniem jest Gerlach (2655 m) w Tatrach Wysokich.

Wakacje w Słowacji

 

Wakacje na Słowacji – tylko w domu wakacyjnym

Mieszkając w domu wakacyjnym na Słowacji (np. wybierając apartament w Kraju Żylińskim) będą Państwo blisko atrakcji, jakie oferuje ten wspaniały kraj. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia stoliy Słowacji - Bratysławy - gdzie czeka na Państwa odrestaurowane centrum, ozdobione wieloma posągami. Znajdą tu Państwo również urocze kawiarnie i restauracje, serwujące lokalne specjalności. Wakacje w domu lub apartamencie wakacyjnym to gwarancja prywatnej atmosfery i dowolności w organizowaniu czasu wolnego.

Atrakcje na Słowacji

Na Słowacji znajduje się bardzo wiele kurortów i kąpielisk termalnych. Znajdą tu Państwo idealne warunki zarówno do poprawy kondycji fizycznej, jak i odnowy duchowej. Lata są tu suche i ciepłe, natomiast zimy wilgotne i zimne. W wysoko położonych górach śnieg leży przez ok. 130 dni w roku - panują tu warunki idealne do uprawiania sportów zimowych. Różnice klimatu sprawiają, iż urlop na Słowacji jest wspaniałym doświadczeniem. Nieważne czy planują Państwo wakacje z dziećmi czy grupą przyjaciół, nieważne czy podróżują Państwo latem czy zimą, na Słowacji każdy znajdzie wiele możliwości spędzania czasu wolnego.

Atrakcje na wakacji w Słowacji

Domy wakacyjne przyjazne zwierzętom

Tak na Słowacji, jak i w innych krajach w Europie NOVASOL ma w swojej ofercie domy i apartamenty wakacyjne o różnym stardardzie i wyposażeniu. Każdy nasz obiekt wakacyjny jest jedyny w swoim rodzaju i ma indywidualny charakter. Ponadto do naszych kwater wakacyjnych przypisane są dodatkowe oferty specjalne. Jedną z nich są domy przyjazne dla zwierząt - oferta ta umożliwia przyjazd do domu wakacyjnego z jednym, a czasami dwoma zwierzętami wakacyjnymi. Teraz wyjeżdżając na wakacje, mogą Państwo zabrać swojego pupila!