Wakacje w Balestrand

NOVASOL to ceniony pośrednik w wynajmie domów wakacyjnych w Balestrand. W naszej ofercie znajduje się wiele domów wakacyjnych o różnym wyposażeniu i standardzie – dzięki temu, każdy z Państwa znajdzie idealny dla siebie dom wakacyjny!

Nie jest ważne, w jakiej formie chcą Państwo spędzić wakacje – leżąc na plaży lub przy basenie czy urządzając piesze wycieczki lub wyprawy wędkarskie, domy wakacyjne NOVASOL to zawsze świetna baza noclegowa.

Domy wakacyjne w Balestrand - zarezerwujcie Państwo na wspaniałe wakacje w Norwegii!

 

Domy wakacyjne w Balestrand

Balestrand to gmina w Sogn i Fjordane. Tutaj Norwegia pokazuje się z najlepszej strony. Zachęcamy Państwa do urządzenia wycieczki samochodowej na Sognefjell, najwyższą górę w Północnej Europie. Mogą Państwo również skorzystać z ekspresowego promu do Bergen, i podziwiać tu fiordy. Jeżeli planują Państwo rodzinne wakacje w Norwegii, Balestrand to idealny wybór. Miasto przepełnione jest norweską kulturą i przyrodą, piękniej nie może być.

Balestrand nie jest dużym miastem (całe miasto można przejść w 20 minut), ale znaleźć tu można wiele przykładów norweskiej kultury i zabytki, jak np. pomnik króla Bele lub akwarium z wystawą o życiu zwierząt we fiordzie. W domach wakacyjnych w Balestrand znajdą Państwo wymarzone warunki do wypoczynku.

Wakacje w Sogn i Fjordane z pewnością Państwa nie rozczarują!

Balestrand

Wspaniałe atrakcje

Balestrand położone jest na północ od fiordu Sognefjord. Norwegia pokazuje się tutaj z najpiękniejszej strony. Novasol na w swojej ofercie domy wakacyjne w tym miasteczku. A, co najważniejsze nasze domy wakacyjne wynająć można w bardzo przystępnej cenie. W mieście znajduje się kilka kościołów. Koniecznie prosimy zobaczyć Kościół świętego Olafa w centrum miasta. Styl budowy jest niepowtarzalny i przypomina bardziej twierdzę Wikingów niż kościół. Otwarty jest każdego dnia.

Dom wakacyjny daje Państwu poczucie prywatności i niezależności. Tutaj sami Państwo decydują o kolejności i tempie zwiedzania. W domu wakacyjnym nie są Państwo uzależnieni od programu zwiedzania czy innych osób. Wynajem domu wakacyjnego to super pomysł na niezapomniane wakacje w Norwegii!

 

Warto zobaczyć

Podczas Państwa wakacji w Norwegii, gorąco zachęcamy do obejrzenia wspaniałych miejsc w mieście i jego okolicy.

  • Kościół św. Olafa - wspaniały aglikański budynek, który powstał według pomysłu Margaret Greek, Angielki, która przyjechała tu na wakacje, zakochała się w miasteczku i zamieszkała tu na stałe.
  • kopce grobowe z okresu Wikingów - znaleziono tu pozostałości broni, łodzi oraz ludzkie szkielety. Zgodnie z legendą jest to miejsce pochówku króla Belle.
  • Akwarium Sognefjord - można tu podziwiać wiele gatunków ryb oraz obejrzeć film na ich temat.
  • Gaularfjellsvegen - trasa krajobrazowa, wijąca się się serpentynami. Można z niej podziwiać imponujące wodospady.

Do zobaczenia w pięknym Balestrand!