Wakacje w Østmodum

NOVASOL to znany i ceniony na świecie pośrednik w wynajmie domów wakacyjnych, m.in. w Østmodum w Horn. Domy wakacyjne NOVASOL położone są zazwyczaj otoczeniu przyrody. Nasze domy wakacyjne to świetna baza wypadowa na zwiedzanie okolicy. Mogą tu Państwo poznać kulturę i obyczaje miejscowej ludności. NOVASOL dysponuje uroczymy domami wakacyjnymi idealnymi na Państwa wakacje w gronie rodziny. NOVASOL ma w swojej ofercie bogaty wybór domów wakacyjnych, dlatego nie mamy wątpliwości, że każdy z Państwa znajdzie w naszej ofercie wymarzony dom wakacyjny Østmodum.

Znajdź swój dom wakacyjny w Buskerud!

Różnorodne atrakcje

Mogą tu Państwo skorzystać z jazdy konnej, grać w tenisa lub kręgle. Miłośników szybkiej jazdy na dwóch lub czterech kołach zachęcamy do odwiedzenia parku rozrywki , przystosowanego do jazdy na motorze (500 m od dworca w Gol) oraz toru gokartowego (15 km na północ od Gol). Hemsedal położone jest w sercu norweskich gór, dokładnie pomiędzy Bergen i Oslo, w niedalekim oddaleniu od spektakularnych fiordów, lodowców i wodospadów Zachodniej Norwegii. W zimie Hemsedal traktowane jest przez Skandynawów, jako ukochany region narciarski z wieloma atrakcjami. W lecie zachwycają tu wspaniałe widoki oraz potężne góry. Dom wakacyjny NOVASOL to idealna baza wypadowa na wszelkiego rodzaju wycieczki.

Z NOVASOL Państwa wakacje w Buskerud będą niezwykłe i na długo pozostaną w pamięci!

 

Domy wakacyjne w Hemsedal

Serdecznie Państwa zapraszamy do dowiedzenia wspaniałej Norwegii oraz równie wspaniałego Hemsedal. To małe miasto z ok. 2000 mieszkańcami, dysponuje bogatą ofertą turystyczną. Park niedźwiedzi czy pole golfowe? NOVASOL oferuje Państwu domy wakacyjne w pobliżu wielu dodatkowych atrakcji. W sierpniu w Hemsedal organizowane jest pstrąg - safari. Rzeka Hemsila to jeden z bardziej bogatych w pstrągi zbiorników wodnych w Norwegii. Także, zachęcamy do zabrania na wakacje sprzętu wędkarskiego. W Hemsedal znajduje się również wiele oznaczonych tras spacerowych, gdzie można zachwycać się bliskością wspaniałej przyrody oraz cudownymi widokami gór i lasów.

W miesiącach zimowych zachęcamy Państwa do odwiedzenia centrum narciarskiego w mieście. A po całym dniu na stoku lub trasach biegowych, zapraszamy do lokalnych kawiarni i pubów, gdzie będą mieć Państwo okazję spróbować specjałów norweskiej kuchni.

Znajdź swój dom wakacyjny w Buskerud!

Domy wakacyjne w Östmodum w Horn

Östmodum w Vikersund przy Fiordzie Oslo słynie tak z niewiarygodnie pięknej przyrody, jak i bogatej oferty kulturalnej. Znajdą tu Państwo np. kościół Heggen. Kościół na planie krzyża z 12. Wieku z charakterystycznymi wieżami.

Fanów sportu zapraszamy do odwiedzenia, znajdującej się tu skoczni. W 2004 Roland Müller swoim skokiem na 219 m pobił rekord w skokach. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani wynajęciem domu wakacyjnego w tym regionie, prosimy o kontakt z naszym biurem NOVASOL.

W Östmodum znajdowała się największa w Norwegii fabryka z 18. W., Blaafarvevaerket (wytwórnia niebieskiej farby). Fabryka produkuje farbę ze skały kobaltowej, która służy m.in. do produkcji porcelany. Obecnie w starej fabryce znajduje się Muzeum Kobaltu, w którym prezentowane są różne wystawy. Th. Kittelsen-Muzeum należy również do zakładu.

Wyżej wymieniona kolejka Kröder rozciąga się ponad 26 km od Vikersund do Krödern. W lecie można także skorzystać z przejażdżki lokomotywą parową.

Do zobaczenia w Østmodum!