Wakacje w domu wakacyjnym w Hiszpanii

Wakacje w domu wakacyjnym w Hiszpanii

Ocean Atlantycki i Morze Sródziemne obejmują półwysep Iberyjski tworząc wielokilometrowe plaże piaszczyste, wymarzone zatoki, strome wybrzeża klifowe oraz surowe rafy przybrzeżne. Costa Brava - jak z obrazka, roztacza swój śródziemnoorski urok za pomocą dzikiej skalistej scenerii. Tutaj góry wałaniają sie wprost z wody. W porównianiu z Costa Brava, Sierra na Costa Dorada wchodzi bardziej wgłąb lądu, tworząc miejsce dla rozległych piaszczystych plaż.

Hiszpańska plaża

Słońce, tapas i flamenco

Hiszpańskie słońce świeci jeszcze mocniej na Costa Blanca. To białe wybrzeże jest znane ze swoich pięknych piaszczystych plaż i nagich skał, które wnikając głęboko w morską kipiel, tworzą profil wybrzeża.

Andaluzja z Costa del Sol i Costa de la Luz jest uosobieniem południowego światła, ciepła i namiętności. Wszystko, co wydaje nam się typowo hiszpańskie - tapas, walki byków, paella i flamenco - pochodzi właśnie z Andaluzji.

Piękno rzadko możemy mieć tylko dla siebie, ale często tylko kilka kroków będzie nas dzielić od obcowania jedynie ze sobą i naturą. Jeśli podróżujesz poza głównym sezonem, będziesz zaskoczony spokojem niektórych regionów przybrzeżnych.

Murcja

Różnorodność Hiszpanii

Hiszpania zachwyca swoją geograficzną i kulturową różnorodnością. Burzliwa przeszłość kraju odcisnęła swoje piętno w stylach architektonicznych (m.in. wpływy romańskie, mauretańskie, bizantyjskie, zachodniogotyckie, renesansu, baroku i secesji). Poczucie tradycji znajduje odzwierciedlenie w całym kraju, od zamków i kościołów, poprzez zabytki, aż do domów mieszkalnych. Dom wakacyjny będzie zawsze idealnym punktem wyjściowym.

Nasze domy wakacyjne gwarantują wspaniały pobyt na Costa Blanca, Costa Brava, Costa Calida, Costa Dorada, Costa del Sol, ale także na Majorce i Wyspach Kanaryjskich. Wystarczy tylko kliknąć.