Zakwaterowanie na Teneryfie

Urlop w domu wakacyjnym NOVASOL na Teneryfie 

Teneryfa jest to jedna za najpopularniejszych Wysp Kanaryjskich a jednocześnie jedną z najpopularniejszych destynacji w NOVASOL. Wyspa ta cieszy się ogromną popularnością na urlop na Wyspach Kanaryjskich. Teneryfa usytuowana jest ok. 1000 km od Półwyspu Iberyjskiego, zajmuje centralną pozycję wśród pozostałych wysp archipelagu- na zachodzie leżą, bowiem La Palma i La Gomera, a na wschodzie Gran Canaria. Wyspa cieszy się stabilną pogodą z dużą ilością słońca. Klimat, jaki panuje na Teneryfie sprawia, że wyspę, co roku odwiedzają tysiące turystów. NOVASOL posiada atrakcyjne domy wakacyjne na Teneryfie. Na wyspie znajduje się piękny niesamowity Park Narodowy Teide, którego krajobraz zaskakuje. Ponadto wyspa podzielona jest przez łańcuch górski na dwie strefy klimatyczne. Amatorów wszelkiego rodzaju sportów wodnych, kąpieli morskich i słonecznych, miłośników piaszczystych plaż i turkusowej wody zachwyci południowa część wyspy, natomiast entuzjaści górskich wędrówek, wspinaczki, spacerów i odwiedzania ciekawych miejsc poczują się usatysfakcjonowani odwiedzając północne obszary Teneryfy. Wakacje w Hiszpanii z NOVASOL, z pewnością będą udane.

Teneryfa

Na Teneryfie znajdą Państwo:

  • Urocza wyspa
  • Cudowna zieleń na północy Wyspy z wieloma zatokami z czarnym piaskiem; wyjątkiem jest jasna plaża Teresitas w Santa Cruz
  • Bezpieczna pogoda na południu z pięknymi piaszczystymi plażami
  • Fantastyczne możliwości i ścieżki pieszo wędrowne na całej wyspie
  • Ogromny rezerwat przyrody z najwyższym szczytem w Hiszpanii (Teide)
  • Rozmaite możliwości spędzania wolnego czasu ( od zakupów, restauracji po symfonie, koncerty, sztuki teatralne czy dyskoteki)
  • wiele możliwości uprawiania sportów wodnych i nie tylko.

Teneryfa

Teneryfa – odpoczynek dla oka, ucha, płuc, serca i żołądka

Wyspa jest wyjątkowo przyjazna pod względem klimatycznym i zdrowotnym. Wyspa jest polecany osobom o schorzeniach reumatycznych, schorzeniach oskrzeli czy alergii. NOVASOL zaprasza na wakacje na Teneryfę.