Wybierz idealny dom na wakacje

NOVASOL posiada domy wakacyjne w Guia de Isora i okolicy, które zaspokoją Państwa gusta. Znajdą Państwo tutaj spokojną atmosferę i piaszczyste plaże, przez co obszar ten jest idealny dla rodzin z dziećmi. Niezależnie od tego czy chcą Państwo spędzić urlop na Teneryfie w luksusowej willi, praktycznym, komfortowym domu wakacyjnym czy apartamencie – NOVASOL spełni Państwa życzenia z uwagi na różnorodne zakwaterowanie w Guia de Isora i okolicy.

Teneryfa

Wakacje na Teneryfie w Guia de Isora

Guia de Isora to malownicza miejscowość położona w południowo-zachodniej części wyspy. Większa cześć terenu znajduje się pod ścisłą ochroną przyrody. W Guia de Isora - Park Narodowy El Teide ma swój początek. Miejsce to charakteryzuje się szczególnie plantacją pomidorów i bananów oraz przede wszystkim turystyka. Guia de Isora znana jest również ze znakomitej kuchni, pysznych wypieków i smakowitych ryby. Guia de Isora słynie również z win, zarówno czerwonych i białych. Giura de Isora ma godną polecenia plaże - Playa de Abama ze złotym piaskiem, utrzymaną w dobrym stanie, czystą i posiadającą udogodnienia dla turystów na Teneryfa .

Indywidualny urlop w Europie

Dzięki NOVASOL znajdą tutaj Państwo odpowiedni dla siebie dom wakacyjny na urlop w Hiszpanii. Jako ze mamy ponad 40 letnie doświadczenie na rynku europejskim w wynajmie domów wakacyjnych - dołożymy wszelkich starań, aby czuli się Państwo u nas jak we własnym domu.