Wybierz idealny dom dla siebie

NOVASOL posiada domy wakacyjne w Garachico i okolicy, które zaspokoją Państwa gusta. Znajdą Państwo tutaj spokojną atmosferę i piaszczyste plaże, przez co obszar ten jest idealny dla rodzin z dziećmi. Niezależnie od tego czy chcą Państwo spędzić urlop w luksusowej willi, praktycznym, komfortowym domu wakacyjnym czy apartamencie – NOVASOL spełni Państwa życzenia z uwagi na różnorodne rodzaje zakwaterowania w ofercie.

Teneryfa

Wakacje na Teneryfie w Garachico

Garachico to mała, przepiękna miejscowość, z wieloma zabytkami kultury kanaryjskiej, której nie można pominąć spędzając urlop na Teneryfie. Garachico to to zarazem małe portowe miasteczko, położone na północy Teneryfy, które zostało założone przez genueńskiego bankiera Cristobal de Ponte. Miasteczko posiada ciekawą architekturę wkomponowaną w zieleń tropikalnej roślinności. Wizytując Garachico warto pospacerować między naturalnymi basenami wodnymi utworzonymi w tracie erupcji z 1706 roku przez potoki lawy. Można tutaj podziwiać przepiękne formy wulkaniczne pozostałe wskutek wybuchu El Teide, a także skorzystać z kąpieli w naturalnych basenach.

Teneryfa

Indywidualny wypoczynek w Europie

Dzięki NOVASOL znajdą tutaj Państwo odpowiedni dla siebie dom na słoneczne wakacje w Hiszpanii. Jako ze mamy ponad 40 letnie doświadczenie na rynku europejskim w wynajmie domów wakacyjnych - dołożymy wszelkich starań, aby czuli się Państwo u nas jak we własnym domu.