Urlop w domu wakacyjnym w Las Breñas

Dbamy o to, by domy wakacyjne spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. NOVASOL poleca domy lub apartamenty wakacyjne w Las Breñas.

Lanzarote

Miasto sztuki na południu Lanzarote

Las Breñas to mała miejscowość, która cieszy się popularnością, jako kompleks turystyczny, położony ok. 10 km od Playa Blanca. Las Breñas charakteryzuje się wolnostojącymi domkami wakacyjnymi w przepięknym krajobrazie. Jest to bardzo spokojne miasteczko, położone z dala od zgiełku i ruchu. To idealne miejsce na spokojne wakacje na Lanzarote. W samym miasteczku jest kilka sklepików spożywczych, barów i restauracji. Plaże jakie znajdują się w Las Breñas są przestronne i spokojne a piasek czarny.

 

Indywidualne wakacje w domu wakacyjnym

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy szeroką gamą domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje w Hiszpanii. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje.