Domy wakacyjne w Haria i Arrieta

Dbamy o to, by domy wakacyjne spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela, a więc urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś!

Polecamy domy lub apartamenty wakacyjne w Arietta lub Haria.

Miejscowość Arrieta polecana jest jako przyjemna wioska rybacka na Północnym Wschodzie Wyspy. Miejsce to charakteryzuje przede wszystkim spokój i wyśmienite restauracje rybne nad morzem.

Haria, to ostatnie miejscowość Cesara Manrique. Jest ona całkowicie rożna od miejscowości znajdujących się na Lanzarote. Zielone krajobrazy, tysiące palm i żyzne rejony w egzotyczne owoce. To doskonałe miejsce na wakacje na Lanzarote.

Lanzarote

Indywidualne wakacje w Europie

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy szeroką gamą domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje w Hiszpanii. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje.