Urlop w domu wakacyjnym w Costa Teguise

Dbamy o to, by domy wakacyjne spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny w Costa Teguise ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. NOVASOL poleca domy lub apartamenty wakacyjne w Costa Teguise.

Costa Teguise

Costa Teguise - znakomite miejsce na wakacje!

Costa Teguise usytuowanym zaledwie kilka kilometrów na północ od stolicy wyspy - Arrecife. Costa Teguise to dawna stolica wyspy, a obecnie tętniąca życiem, urokliwa miejscowość wypoczynkowa. NOVASOL zaprasza na urlop na Lanzarote. Costa Teguise jest jednym z największych kurortów turystycznych na Lanzarote. Do największych atrakcji kurortu należą park wodny z różnorodnymi basenami i zjeżdżalniami oraz pole golfowe. Amatorzy windsurfingu będą się czuć tutaj jak w raju, ponieważ plaże Costa Teguise, a w szczególności Playa de Las Cucharas, słyną z doskonałych warunków do uprawiania tego sportu. Miłośnicy słońca i wygrzewania się na plaży mają do dyspozycji rozległy pas piaszczystego wybrzeża. Najbardziej znane i uczęszczane plaże to Playa de Los Charcos i Playa Bastián.

Costa Teguise

Indywidualny urlop w domu wakacyjnym

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy szeroką gamą domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje w Hiszpanii. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje.