Urlop w Puntagorda

Puntagorda to rolnicza wioska na północnym zachodzie La Palmy słynąca ze święta kwitnących migdałów. Urok tradycyjnych, kanaryjskich zabudowań podkreślają migdałowe sady, wypielęgnowane warzywniki i ukwiecone ogródki. Do zwiedzenia XVI-wieczny kościół pod wezwaniem San Mauro Abad. Dom wakacyjny w Puntagorda to dobra baza do pieszych wycieczek.

La-Palma

Domy wakacyjne w Puntagorda

Dbamy o domy wakacyjne, aby spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś! Polecamy rezerwacje domu lub apartamentu na wakacje na La Palma.

 

Wakacje w Europie

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy szeroką gamą domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje w Hiszpanii.