Zakwaterowanie w Katalonii

Wakacje w Katalonii

Cataluña tiene todo – Katalonia ma wszystko! Zróżnicowany krajobraz, tętniące życiem miasta, ostoje spokoju jak i szeroko rozumianą kulturę. Bez problemu podążać mogą tu Państwo śladami Dalí’ego, Picassa, Gaudí’ego czy Miró. Dom wakacyjny w Katalonii pozwoli Państwu odwiedzić wszystkie wspaniałe miejsca, jakie Katalonia ma do zaoferowania.

 

Plażowy urlop nad morzem czy zwiedzanie Barcelony?

Zapraszamy do zwiedzania Barcelony a zarazem do urlopu nad morzem. Tutaj na Costa Brava w Barcelonie mogą mieć Państwo dwa w jednym, czyli i miasto i plażę. Poza tym cały brzeg Costa Brava oferuje szerokie plaże, łagodny klimat i słońce!

Barcelona

Apartamenty wakacyjne w Barcelonie

Barcelona jest stolicą Katalonii i stanowi drugie, co do wielkości miasto Hiszpanii. Barcelona jest jednym z najpiękniejszych i najpopularniejszych miast Europy. Zachęca do zobaczenia niezwykłych zabytków sztuki gotyckiej, skosztowania wyśmienitych potraw kuchni katalońskiej, czy uczestnictwa w barwnym życiu nocnym. NOVASOL posiada apartamenty wakacyjne w centrum tego magicznego miasta. Barcelona to wspaniały początek na Państwa wakacje w Katalonii.

 

Domy wakacyjne nad morzem

Na Costa Brava czy Costa Dorada znajdą Państwo kilometrowe, piaszczyste plaże z krystalicznie czystą wodą morską. Jest tutaj jednak dużo więcej do zwiedzania. Nasze domy i apartamenty wakacyjne znajdują się w Lloret de Mar, w Salou, w Tarragonie, w Tossa De Mar czy L’Ampolla.

katalonia

Urlop w domu wakacyjnym w L'Ampolla

L'Ampolla jest to małe miasteczko rybackie i dzis mieszka tutaj ok.1800 os. Miejscowosc leży na Południowym Wschodzie Costa Dorady. Polecamy rezerwacje domu wakacyjnego w L'Ampolla.

katalonia

Domy wakacyjne w delcie Ebro

Ebro Delta jest to największy region uprawy ryżu z Hiszpanii. Region położony wokół delty rzeki Ebro. Polecamy potraktować dom wakacyjny na Costa Dorada jako bazę wypadową aby badać złote brzegi lokalnych plaż. Fascynujące krajobrazy w regionie rzeki.

 

Wakacje w górach Katalonii

Nie należy zapomnieć, że Katalonia to szerokie pasmo górski. Na północy wspiąć się mogą Państwo na Pireneje, formacje Montserrat czy zwiedzić nieaktywne wulkany Garrotxa. Centrum regionu to również zróżnicowana i ciekawa równina.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą domów i apartamentów NOVASOL w całej Hiszpanii. Urlop w Hiszpanii - dowiedz się więcej!