NOVASOL zaprasza na Costa Brava!

Costa Brava to wspaniałe miejsce na wakacje, do którego tak wielu klientów NOVASOL chętnie wraca, a wszystko za sprawą ciekawych atrakcji wypoczynkowych i niepowtarzalnego krajobrazu z Morzem Śródziemnym w tle w pobliżu domów i apartamentów wakacyjnych. Hiszpańskie wybrzeże Costa Brava jest nieco dzikie za sprawą poszarpanych skalistych brzegów. Przyciągające piaszczyste plaże i przezroczysta błękitnawo- zielona woda w połączeniu z bezchmurnym niebem i złocistym słońcem to najlepszy wybór na urlop tak w sezonie wakacyjnych jak i poza sezonem. Dajcie się Państwo zainspirować i już dziś zarezerwujcie dom wakacyjny na Costa Brava.

Costa Brava

Domy wakacyjne na Costa Brava

Dla wielu Hiszpania kojarzy się z krwawymi corridami, winem i tańcem flamenco, jednak czeka tutaj Państwa duże zaskoczenie i miła niespodzianka. Costa Brava jest miejscem godnym polecenia dla osób lubiących dobrą zabawę. Wypoczynek potęguje także sjesta, której Hiszpanie oddają się 2 godziny dziennie po obiedzie. Jak więc widać, hiszpańskie wybrzeża tętnią życiem a jednocześnie są tak kuszące dzięki nieco leniwemu trybowi życia tubylców, który sprzyja wypoczynkowi. Jeśli chodzi o jedzenie nie należy obawiać się nudy, każdy znajdzie coś dla siebie. Lokalne restauracje, pizzerie i kafejki oferują różnorakie potrawy dla każdego podniebienia. Przeważają świeże owoce, różnego rodzaju sałatki i rodzaje mięs, a do kolacji serwowane jest białe lub czerwone wino. Pozwólcie się Państwo zainspirować na wakacje na Costa Brava.

Costa Brava

Słoneczne kurorty - idealny klimat na wakacje

Najpopularniejsze miasteczko wakacyjne Costa Brava to Lloret de Mar. Kiedyś mała wioska rybacka, dziś tętniący życiem nadmorski kurort. Wspaniałe miejsce dla miłośników letnich imprez, degustacji i tańca. Przyciągające piaszczyste plaże i przezroczysta błękitnawo- zielona woda w połączeniu z bezchmurnym niebem i złocistym słońcem to najlepszy wybór na urlop tak w sezonie jak i poza sezonem. Śródziemnomorski klimat dobrze wpływa na wypoczywających tam turystów. Na Costa Brava występuje około 2500 godzin słonecznych w roku, w okresie letnim temperatura jest około 25 ° C, w zimie od 6 ° do 10 ° C. NOVASOL oferuje wynajem domów na całej Costa Brava, a szczególnie w Tarragonie, Lloret de Mar, Tossa De Mar, Sant Pol De Mar, L´Escala czy Playa D'Aro. Wakacje w Katalonii - to doskonały pomysł na Państwa wypoczynek w Hiszpanii.