Montserrat

Urlop w domu wakacyjnym w Montserrat!

NOVASOL dysponuje domami i apartamentami wakacyjnymi w Montserrat. Montserrat to duchowe centrum Katalonii z klasztorem Benedyktynów. Znajduje się tam masyw górski zwany postrzępioną górą, odnosi się do malowniczych kształtów mocno zerodowanego masywu, zbudowanego głównie ze zlepieńca. Najwyższy szczyt wznosi się na wysokość 1236 m n.p.m. Na zboczach masywu znajduje się klasztor benedyktynów, najświętsze miejsce Katalończyków. Będąc na wakacjach w Montserrat koniecznie polecamy zwiedzanie klasztoru benedyktyńskiego położonego także na formacjach skalnych. Jest to główny ośrodek religijny regionu Katalonii i jeden z ważniejszych ośrodków pielgrzymkowych. Dom wakacyjny na Costa Brava da Państwu możliwość zwiedzenia Montserrat oraz pozostałej części tego uroczego hiszpańskiego regionu.

Montserrat

Bogata oferta kwater na wakacje

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy ponad 30.000 domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje na Costa Brava były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje. Z nami świat stoi dla Państwa otworem.

Dbamy o domy wakacyjne, aby spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Zapoznajcie się Państwo z naszą ofertą domów wakacyjnych na pełen wrażeń urlop w Katalonii. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś! Polecamy rezerwacje domu lub apartamentu w Hiszpanii.