Urlop w domu wakacyjnym w Montserrat!

NOVASOL dysponuje domami i apartamentami wakacyjnymi w Montserrat. Montserrat to duchowe centrum Katalonii z klasztorem Benedyktynów. Znajduje się tam masyw górski zwany postrzępioną górą, odnosi się do malowniczych kształtów mocno zerodowanego masywu, zbudowanego głównie ze zlepieńca. Najwyższy szczyt wznosi się na wysokość 1236 m n.p.m. Na zboczach masywu znajduje się klasztor benedyktynów, najświętsze miejsce Katalończyków. Będąc na wakacjach w Montserrat koniecznie polecamy zwiedzanie klasztoru benedyktyńskiego położonego także na formacjach skalnych. Jest to główny ośrodek religijny regionu Katalonii i jeden z ważniejszych ośrodków pielgrzymkowych. Dom wakacyjny na Costa Brava da Państwu możliwość zwiedzenia Montserrat oraz pozostałej części tego uroczego hiszpańskiego regionu. Zapowiadają się słoneczne wakacje w Hiszpanii.

Montserrat

Bogata oferta kwater na wakacje

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy ponad 30.000 domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje na Costa Brava były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje. Z nami świat stoi dla Państwa otworem.

Dbamy o domy wakacyjne, aby spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Zapoznajcie się Państwo z naszą ofertą domów wakacyjnych na pełen wrażeń urlop w Katalonii. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś! Polecamy rezerwacje domu lub apartamentu w Hiszpanii.