Spędź cudowne wakacje w domu wakacyjnym NOVASOL w Cala Salions!

Cala Salions w okolicy Tossa de Mars w Hiszpanii jest doskonałym celem podróży na wakacje dla miłośników słońca. Zamieszkaj w jednym z naszych domów wakacyjnych w Cala Salions i spędź znakomite wakacje na Costa Brava.

Cala-Salions

Domy wakacyjne w Cala Salions

Cala Salions leży w przyjemnej zatoce pomiędzy Tossa de Mar i Sant Feliu de Guixols na jednam z najładniejszych wybrzeży Costa Brava. Odnajdą tutaj Państwo oazę spokoju gdyż jest to mały resort wakacyjny idealny dla rodzin z dziećmi. Na złotej plaży w Cala Salions mogą Państwo wypoczywać w słońcu i korzystać z rożnego rodzaju atrakcji wodnych takich jak narty wodne czy windsurfing. Na lądzie skorzystać można z tenisa lub minigolfa. NOVASOL może Państwu zaoferować wspaniałe w pełni wyposażone domy wakacyjne w Cala Salions i okolicy, jak i w całej Hiszpanii.

Cala-Salions

Bezpieczne wakacje w Europie

NOVASOL posiada w całej Europie bogatą ofertę domów wakacyjnych do wynajęcia. Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL są znane w Europie już od ponad 40 lat, staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane i jedyne w swoim rodzaj. Domy wakacyjne są urządzone indywidualnie przez swoich właścicieli zgodnie z ich gustem i dzięki temu każdy z naszych domów wakacyjnych ma swój wyjątkowy charakter. Standard naszych domów i apartamentów wakacyjnych jest systematycznie przez nas kontrolowany i każdy dom wakacyjny został solidnie sprawdzony przez pracowników naszej firmy. Zapraszamy na urlop w Katalonii z NOVASOL!