Wakacje we Francji z dziećmi

Urlop we Francji z dziećmi

Francja oferuje wiele ciekawych rozwiązań i atrakcji dla podróżujących z dziećmi. Na strzeżonych plażach dzieci mogą zażywać kąpieli w morzu, a rodzice nie muszą się martwić, ponieważ ich pociechy są pod bacznym okiem ratownika. Inną atrakcją są duże i urozmaicone place zabaw, gdzie najmłodsi mogą spożytkować nadmiar energii na huśtawkach, ściankach wspinaczkowych i wielu innych przyrządach. Można tu znaleźć szeroką gamę obiektów sportowych, gdzie również młodsi podróżnicy chętnie przychodzą i oddają się rozrywkom. Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia spędzając wakacje we Francji z dziećmi, są różnorodne parki wodne. Każde dziecko uwielbia zabawę w wodzie, ślizgi na zjeżdżalni, czy też popływać w czystym basenie, więc na pewno nie będzie się tutaj nudzić. Dla niektórych wspaniałym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty muzeów lub parków technologicznych, gdzie rozrywka połączona jest z edukacją. Warto odwiedzić również wielkie akwaria z dzikimi gatunkami ryb i ssaków morskich.

Francja

Pozostałe propozycje rozrywkowe:

  • Disneyland w Paryżu – najchętniej odwiedzane przez turystów miejsce na krótkoterminowy wypad.
  • Asterix Park – Park rozrywki położony na powierzchni ok. 20 ha oferuje atrakcje, które każdemu przypadną do gustu.
  • Dino-Park – Park tematyczny, przeznaczony dla małych fanów dinozaurów. Położony jest w regionie Franche-Comté.
  • Futuroscope – przedstawia futurystyczne cuda architektury oraz nowoczesne kino, które przeniesie Państwa do innego świata, a dzieciaki będą zachwycone.
  • Tereny Bergérie Nationale de Rambouillet: jest to miejsce, gdzie hodowane są owce, a dzieci mogą na własne oczy zobaczyć jak rodzą się małe jagnięta. Dzieci uwielbiają zwierzęta, a element ich narodzin jest kolejną lekcją o naturze.

Francja

Zabawa w zaciszu własnego domu

Równie dobrze mogą Państwo spędzić czas z dziećmi rezerwując domy wakacyjne we Francji, które często oferują duży ogród z własnym placem zabaw lub położone są blisko plaży, a czas spędzony w nich z rodziną jest niezapomniany. Decydując się na wypoczynek w tym kraju nie należy stresować się rozrywką dla swoich pociech, ponieważ dla każdego – nawet najbardziej wymagającego - znajdzie się tu odpowiedni sposób na spędzenie czasu.

Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL oprócz dużej przestrzeni i przytulnego wystroju, posiadają również do wykorzystania np. krzesełko do karmienia dzieci lub dodatkowe łóżeczko dziecięce. Te udogodnienia są zawsze zaznaczone w ofercie, jeśli dany obiekt takie posiada. W zależności od domu, usługa ta jest wliczona w cenę najmu lub też właściciel obiektu pobiera dodatkowe opłaty (dokładne informacje zawarte są zawsze przy każdym apartamencie). Pełne wyposażenie terenu w meble ogrodowe, czy grill (jeśli jest to wolnostojący dom wakacyjny z własną działką) sprawi, że poczują się tu Państwo jak we własnym domu. Dookoła cisza, spokój i uśmiechnięci – pozdrawiający sąsiedzi. Nie należy zwlekać z decyzją o podróży do Francji, ponieważ wiele możliwości rozrywkowych, pięknych krajobrazów, pyszna kuchnia i wiele innych urozmaiceń czeka na Państwa. Rezerwacji można dokonać w pełni samodzielnie on-line poprzez naszą stronę internetową, w dodatku na kilka miesięcy przed wyjazdem, więc już dziś można zacząć się pakować na swój wymarzony urlop w domu wakacyjnym.