Domy wakacyjne NOVASOL w Zatoce Biskajskiej

Zatoka Biskajska jest bardzo popularna wśród gości wybierających urlop we Francji w domach wakacyjnych NOVASOL. To uwielbiane przez turystów miejsce oferuje mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu, a także dziewiczą przyrodę, której widok na długo pozostaje w pamięci, czyniąc Państwa wakacje niezapomnianymi. Wynajmując domy wakacyjne w Akwitanii z naszej oferty, daleko od zatłoczonych hoteli możecie być pewni, że Państwa wakacje są w dobrych rękach, ponieważ jesteśmy ekspertami w wynajmie obiektów, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie.

Zatoka Biskajska

Wybór obiektów wakacyjnych w francuskiej Zatoce Biskajskiej

Na wybrzeżu zatoki przywita Państwa niesamowita natura. Francuski region Akwitania, położony na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego na południu Francji jest znany w świecie z m.in. swoich niepowtarzalnych, najpiękniejszych plaż w Europie. Można tu znaleźć również bujne winnice, w których produkowane są znane i lubiane wina. Ponadto warto zobaczyć imponujące średniowieczne pałace, niewielkie zamki oraz stare klasztory. Z NOVASOL spędzicie Państwo wymarzone wakacje w Akwitanii. W regionie Zatoki Biskajskiej znajdziecie w naszej ofercie m.in. wygodne apartamenty na romantyczny wypad we dwoje, jak i również domy z ogrodem dla całej rodziny. Bez względu na wiek, z pewnością nikt nie będzie się tu nudzić, ponieważ Akwitania oferuje szeroki zakres rozrywki dla każdego.

Zatoka Biskajska

Wyjątkowe wina

Region Biskajski znany jest na świecie ze swojej szerokiej produkcji wina. Najlepsi smakosze nie pogardzą produkowanym tutaj trunkiem. Będąc w południowo – francuskim turystycznym raju nie można przegapić okazji, aby poznać osobiście te wszystkie wyśmienite smaki różnorodnych produktów lokalnych. Wiele z winnic zaprasza na degustacje, więc jest to idealna okazja na skosztowanie smaków Francji.

Zatoka Biskajska

Dom wakacyjny - Wasze miejsce w Akwitanii

Z NOVASOL możecie Państwo szybko znaleźć odpowiedni obiekt wakacyjny, który spełni Wasze wszelkie oczekiwania. Nasze domy i apartamenty wakacyjne znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie ciekawych miejsc, które znajdują się na liście najchętniej odwiedzanych przez turystów, zatem nie można wymarzyć sobie lepszego miejsca wypadowego. Wiele atrakcji, przepyszna kuchnia, wyśmienite wina oraz niezapomniana atmosfera czekają na Państwa! Nie odwlekajcie zbyt długo decyzji dokąd pojechać – Zatoka Biskajska Państwa oczaruje. Wielu z naszych gości spróbowało jednej podróży do tego magicznego miejsca i postanowili tam wracać. Do dziś jest to jedno z ich ulubionych kierunków wakacyjnych i odwiedzają je, kiedy tylko mają taką możliwość, ponieważ traktują to miejsce jak swój drugi dom, do którego wraca się z sentymentem. Można tu spędzić nie tylko wakacje, ale jest to wspaniała okazja do np. poproszenia o rękę ukochaną osobę w oryginalny, romantyczny sposób. Dla innych nawet do wzięcia ślubu! Ceremonie, które odbywają się w kraju zakochanych z pewnością są idealnym pomysłem, a Państwu, jak i Państwa gościom na długo pozostaną w pamięci i będą wywoływać przemiłe wspomnienia. Już dziś zaplanujcie swój czas wolny, gdyż w NOVASOL możecie Państwo zarezerwować dom na długo przed planowanym wyjazdem.