search

Domy wakacyjne w Egipcie

Dom wakacyjny w Egipcie – wymarzony urlop między plażą a pustynią

Egipt to znacznie więcej niż piramidy, Nil i świątynie. To także kraina gościnności, wypoczynku i sztuki kulinarnej. Jeśli poświęcisz trochę energii i zaangażowania w poznanie regionu i ludzi, zainteresujesz się codziennym życiem Egiptu, to podczas  pobytu z pewnością zauważysz i docenisz serdeczne podejście lokalnej ludności do obcokrajowców. Wynajmij apartament lub dom wakacyjny w Egipcie online bezpośrednio na naszej stronie NOVASOL. Znajdziesz tutaj odpowiednie zakwaterowanie z basenem lub z widokiem na morze.

Urlop w Egipcie – ale gdzie?

Dla wielu turystów, wiecznie słoneczne ziemie Egiptu to jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Czeka tu na was różnorodne, chrakterystyczne dla tego kraju zakwaterowanie w Egipcie - od willi po penthouse. W NOVASOL oferujemy domy i mieszkania wakacyjne w Egipcie w tradycyjnych destynacjach, ale także w spokojniejszych regionach:

 • Basen Morza Czerwonego (n.p. Hurghada)
 • Półwysep Synaj (n.p. Sharm El Sheik)
 • Północne wybrzeże Egiptu nad Morzem Śródziemnym

Popularne osiedla apartamentów wakacyjnych na Twój urlop w Egipcie

 • Sentido Orietnal Dream Resort
 • Rivoli Spa&Wellness
 • Spa & Wellness-Center w Paradise Village
 • Sahl Hasheesh nad Morzem Czerwonym
 • Montazah nad plażami Sharm el Sheikh
 • Mountain View Resort na Wybrzeżu północnym (Ras el Hikma)
 • Resort „Domina Coral Bay“ nad Morzem Czerwonym
Wakacje w Egipcie

Dobre powody na wakacje w domu wakacyjnym NOVASOL w Egipcie

Egipt to nie tylko jedna z wielu innych "słonecznych destynacji". Egipt stał się jednym z najpopularniejszych wakacyjnych kierunków w basenie Morza Śródziemnego, oferując więcej niż słońce, morze i dobre ceny. Istnieje tu przecież tysiącletnia egipska kultura, która urzeka każdego odwiedzającego. Są tu miasta i atrakcje Orientu, z których część wciąż jest nam obca. NOVASOL postanowiła więc stworzyć ofertę w Egipcie, która jest skierowana przede wszystkim do turystów, którzy stawiają swe kroki raczej poza utartymi ścieżkami masowej turystyki. Dzięki NOVASOL możecie doświadczyć indywidualnej swobody w autentycznym otoczeniu.

Miejscowy serwis NOVASOL w Egipcie

To Ty decydujesz, jak chcesz spędzać swój czas. Jednak niezaleznie od tego co zaplanujesz, możesz byc spokojny, gdyż Serwis partnerski NOVASOL jest do Twojej dyspozycji i służy Ci pomocą przez 24 godziny na dobę. Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmu „Gwarancję serwisu i bezpieczeństwa”:

 • Wszystkie domy i apartamenty zostały osobiście sprawdzone i skategoryzowane przez naszych partenrów serwisowych na miejscu.
 • Zachęcamy do skorzystania z serwisu „Welcome & Transfer” oferowanego przez naszych kolegów na miejscu, którzy mogą odebrać Was z lotniska i zawieźć bezpośrednio do obiektu.
 • Nasi koledzy są do Waszej dyspozycji przez 24 godziny na dobę.
 • Na miejscu lub przed pobytem możecie zarezerwować wycieczki lub inne atrakcje.
 • Transfer z lotniska nie odbywa sie zbiorczym autokarem, a pojazdem dedykowanym tylko dla Waszej grupy.
 • Transfer możecie zarezerwować nawet na 24 godziny przed przylotem, bez konieczności wnoszenia opłaty rezerwacyjnej.
Plaże w Egipcie

Egipt – więcej niż urlop nad morzem

Dzięki fantastycznej pogodzie, pełnej słońca i przyjemnych temepratur, Egipt stał się celem wakacyjnym samym w sobie. Podczas gdy w innych częściach świata jest zimno i mokro, Egipt przyciąga do siebie turystów przy pomocy pięknych zatoczek i genialnych miejsc do nurkowania. Jest to jednek bardzo interesujący kraj, który ma wiele do zaoferowania.

Historyczne bogactwo wokół Twojego domu wakacyjneg w Egipcie

Nil dociera do Egiptu na kilka kilometrów na północ od sudańskiego miasta zwanego Wadi Halfa, poprzez wąski wąwóz przecinający piaskowce i granitowe klify. Północny kierunek rzeki nadał południowej granicy egipskiej nazwę "Górnego Egiptu". W tej części kraju znajduje się największa na świecie kolekcja świątyń, grobowców i pałaców, budowana przez ponad 4000 lat, świadcząca o długiej i burzliwej historii Egiptu.

Morze Śródziemne i Morze Czerwone - wymarzone miejsca na wakacje w Egipcie

Egipt otaczają dwa morza. Morze Czerwone, które od lat przyciąga nurków i innych turystów, z fantastycznymi plażami, kolorowymi rafami koralowymi i fascynującą różnorodnością dzikich zwierząt. W znanych nadmorskich kurortach Hurghada i mniejszych osiedlach Port Safaga, El-Quseir i Marsa Alam na południu, znajdziesz także 18-dołkowe pola golfowe, prywatne plaże, kina na wolnym powietrzu i wyjątkowe nocne życie. Natomiast nad Morzem Śródziemnym, na północy Egiptu, rozwinęły się inne wspaniałe wakacyjne miejsca. Dzisiaj spędzają tu swój urlop nie tylko mieszkańcy Kairu. Nawet ekskluzywne wioski wakacyjne w miejscach takich jak El-Alamein czy Marsa Matruh są doceniane przez gości z całego świata.

Zachwycający krajobraz pustynny Egiptu

Pustynia, która stanowi większość powierzchni kraju, znajduje się w niewielkiej odległości od nadmorskich kurortów. Warto wybrać się na taką wycieczkę, ponieważ pustynne tereny oferują fascynujące góry, suche doliny o ekscytującej roślinności i przystosowaną do klimatu dziką faunę. Tutaj masz szansę spotkać koczowniczych Beduinów. Nie możesz przegapić zachodu słońca na pustyni.

Gościnność częścią lokalnej kultury 

Egipcjanie są ogólnie znani jako serdeczni i towarzyscy i zawsze otwarci na rozmowę. Często oferują bezinteresowną pomoc, niezależnie od tego, czy o nią poprosicie, czy nie. Podczas wizytu w domu egipskiej rodziny, warto pozostawić cos niedojedzonego na talerzu, bo w innym przypadku zanim się obejrzycie hojni gospodarze prawdopodobnie zapełnią go szybciej, niż będziecie w stanie zjeść.