Bezpośredni prom na Bornholm

Jak dojechać na Bornholm?

Wybierz się w rejs promem TT-Line

W nadchodzące wakacje 2019 roku, dojazd na Bornholm będzie bardzo prosty, ponieważ w każdą sobotę od 16 czerwca do 1 września kursować będze bezpośredni prom ze Świnoujścia na tą wyspę, a dokładnie do portu w Roenne. To świetna wiadomość dla wszystkich urlopowiczów, bowiem do tej pory, wakacje na Bornholmie kojarzyły się z przejazdem przez Niemcy i rejsem z Sassnitz. Teraz wystarczy tylko dojechać do Świnoujścia drogą ekspresową i wjechać na prom z polskojęzyczną obsługą, zarówno na odprawie, jak i na statku.

Ale to nie wszystko! Rezerwując dom lub apartament wakacyjny z naszej oferty, otrzymacie rabat 25% na przeprawę promową od TT-Line. Nieważne czy podróżujecie pieszo, rowerem czy autem - zniżka jest dostępna dla każdego z Was!

Szczegóły rejsów

  • Rejsy promem TT-Line odbywać się będą w każdą sobotę, począwszy od 16.06.2018. Ostatni rejs odbędzie się 01.09.2018. Jest to świetne rozwiązanie dla Klientów NOVASOL, bowiem pobyty w naszych domach są dostępne w systemie sobota-sobota.
  • Na „Majorkę Północy” będziecie się mogli wybrać bez pojazdu, z rowerami, z motocyklami i autami osobowymi czy minibusami. Należy jednak pamiętać, aby całość pojazdu (włącznie z przyczepką) nie przekroczyła 12 metrów długości. Na szczęście trudno przekroczyć taki wymiar wybierając się na wakacje.
  • Aby zarezerwować rejs na Bornholm, wystarczy wejść na stronę internetową TT Line.
Bezpośredni prom na Bornholm

Atrakcje na pokładzie

Już sam rejs na wyspę, czy też rejs powrotny może być nie lada atrakcją. Na trasie bornholmskiej będzie pływał prom Nils Dacke. Nazwany tak został na cześć przywódcy powstania chłopstwa w Szwecji w XVI wieku. Podczas rejsu, oprócz podziwiania pięknych morskich krajobrazów, możecie również skorzystać z kawiarni, w której serwowane są ciepłe i pyszne posiłki, klubu i sklepu wolnocłowego. Na pokładzie jest również dostępne jacuzzi oraz dwie sauny, które z pewnością dostarczą miłych i odprężających wrażeń. Podczas rejsu TT-Line możecie skorzystać również z kabin. Na statku dostępnych jest ponad sto kabin, w których można odpocząć oraz się odświeżyć. Kabiny są wyposażone w prysznice oraz w toalety, a w części z nich można podróżować ze zwierzęciem. To świetna wiadomość dla osób podróżujących z domowym pupilem. Podsumowując, rejs promem TT-Line na Bornholm to gwarancja szybkiego i łatwego dostania się na wyspę w komfortowych warunkach.