search

Domy wakacyjne w Czechach

Czechy - zakwaterowanie i noclegi na każdy gust

Wakacje w domu wakacyjnym w Czechach naprawdę są warte rozważenia - to piękna Praga, Karkonosze i górskie wędrówki, tradycyjne uzdrowiska itd. Ten niewielki kraj ma wiele do zaoferowania na Twoje wakacje i urlop latem i zimą. A nasze domy i apartamenty wakacyjne znajdziesz w tych wszystkich interesujących miejscach.

Zarezerwuj urlop w Czechach

Wędrówka po Karkonoszach lub wzdłuż rzeki Wełtawy? A może wakacje na Morawach? A dlaczego by nie odwiedzić stolicy Czech, Pragi? Jest to cudowne miasto, doskonałe do zwiedzania tak latem, jak i zimą. Skorzystajcie z kolejki linowej i urządźcie wycieczkę do wieży widokowej Petrin i okolicznych ogrodów. Następnie podziwiajcie okolicę z Mostu Karola. Również majestatyczne place i imponujące wieże praskiego Zamku na Hradczanach zasługują na uwagę. Wybierzcie jeden z 60 apartamentów wakacyjnych NOVASOL w Pradze. Ponadto Czechy bogate są w jaskinie, w których niejednokrotnie kręcone były filmy i baśnie. Dom wakacyjny NOVASOL to doskonały pomysł na indywidualne wakacje w Czechach.

Domy wakacyjne w Czechach - wspaniałe przeżycie!

Domy i apartamenty wakacyjne w Czechach (np. kwatery w Pradze) to idealne zakwaterowanie na wakacje w prywatnej atmosferze. Wszelkie wyprawy po Czechach możesz zacząć już od drzwi naszego domu wakacyjnego. Właściciele domów wakacyjnych dołożyli wszelkich starań, aby pobyt w ich domach był dla Państwa miłym i niezapomnianym doświadczeniem. Każdy dom i apartament wakacyjny w Czechach posiada indywidulany charakter. W ofercie NOVASOL w Czechach nie ma dwóch identycznych domów wakacyjnych. W naszej ofercie znajdują się domy i apartamenty wakacyjne o różnym standardzie i wyposażeniu. Dokonując rezerwacji, sami Państwo decydują czy chcą spędzić wakacji w prosto i funkcjonalnie urządzonym domu czy w willi z basenem.

Zarezerwuj urlop w Czechach

Wakacje i wypoczynek? Dom wakacyjny w Czechach!

Obok Pragi w Czechach jest wiele mniejszych miast, wartych odwiedzenia. Niektóre z nich zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, jako zabytki miejskie. W Czechach czeka na Państwa ponad 2000 zamków i pałaców. Jak na tak mały kraj, przyroda jest tu niezwykle bujna. Niezliczone jeziora i rzeki zapraszają Państwa do wypoczynku. Głębokie lasy zachęcają do urządzania pieszch wycieczek oraz zwiedzania podziemnych jaskiń. Przepiękne skalne posągi oraz niezbyt wysokie góry zachęcają do spacerów i jazdy na rowerach górskich.

Warunki krajobrazowe w Czechach są tak różne, że nie sposób jednoznacznie określić panującego tu klimatu. Ogólnie mówi się, że klimat jest tu łagodny. Im wyżej położona część kraju, tym zimniej i większa ilość opadów. W ostatnich latach Czechy są lubianym kierunkiem wakacyjnym graczy w golfa. Zostało tu zbudowanych ponad 90 nowych pól golfowych. Niewątpliwie jest to dodatkowa atrakcja dla osób, spędzających wakacje w domu wakacyjnym. W Czechach znajdują się rezerwaty biosfery i parki narodowe. Znaleźć tu można również wiele kurortów i uzdrowisk. W Czechach znajdą Państwo również bogatą ofertę usług spa i wellness. Aby być blisko wszystkich tych atrakcji, wystarczy dokonać rezerwacji domu wakacyjnego w Czechach. Prosimy pamiętać, podczas planowania kolejnego urlopu, iż firma NOVASOL ma w swojej ofercie wiele cudownych domów i apartamentów wakacyjnych.

Czy wiedzieliście, że?

  • Jeżeli nie zdążyliście zrobić zakupów Bożonarodzeniowych, nic straconego. Na jarmarkach i straganach bożonarodzeniowych nawet w ostatniej chwili znajdziecie wspaniałe prezenty i pyszne jedzenie.
  • Prezentowany w czeskiej telewizji program kulinarny, prowadzony przez kucharza Pohlreich nagrywany jest w pomieszczeniach art deco słynnej kawiarni Café Imperial w Pradze.
  • Na kolację lub lunch możecie wybrać się na łódź, na której podczas rejsu można podziwiać cudowną, historyczną Pragę.