Serwis i oferta zakwaterowania w Chorwacji

Indywidualne wakacje z NOVASOL = bezpieczne wakacje

Przeczesując ofertę "Chorwacja noclegi" na samodzielny urlop, warto kierować się także bezpieczeństwem i gwarancją zgodności oferty ze stanem faktycznym. Każdą z naszych kwater osobiście sprawdzamy, a podczas urlopu macie możliwość kontaktowania się z naszymi pracownikami w Chorwacji. Dzięki temu możecie spędzić indywidualne wakacje, jednocześnie mając wsparcie i pomoc na miejscu.

Chorwacja

Czy NOVASOL sprawdza domy i apartamenty?

Wszystkie kwatery wakacyjne, które widzicie w naszym portfolio zostały osobiście sprawdzone przez naszych pracowników na miejscu. Na terenie całej Chorwacji zatrudnieni są tzw. inspektorzy lokalni, którzy nie tylko wyszykują nowe obiekty wakacyjne do naszej oferty, ale także osobiście je sprawdzają, robią zdjęcia i podpisują umowę z właścicielem. Naszą ofertą nie rządzi przypadek. Tu macie pewność, że dom czy apartament przedstawiony na naszej stronie internetowej to prawdziwa nieruchomość. Zdjęcia są autentyczne, a opis oferty jest obowiązujący dla właściciela na podstawie zawartej z nami oficjalnej umowy. Inspektorzy służą także pomocą podczas ewentualnych problemów lub niezgodności na miejscu. W przypadku, gdy zgłosicie nam podczas pobytu jakąś niedogodność lub niezgodność z ofertą, często inspektor wkracza do akcji i pomaga wam interweniując na miejscu.

Chorwacja

Czy NOVASOL ma swojego rezydenta w Chorwacji? – Biura serwisowe w Chorwacji

NOVASOL nie posiada rezydentów - to jest domena typowych touroperatorów, oferujących inny typ wakacji, od którego my chcemy się jak najbardziej odróżnić. Możemy jednak zaoferować jeszcze więcej! Wzdłuż całego chorwackiego wybrzeża NOVASOL posiada kilka biur serwisowych. Dwa biura serwisowe znajdziecie na położonym najbliżej Polsce półwyspie Istria. Ma to swoje uzasadnienie, bowiem półwysep ten cieszy się dużą popularnością w naszym kraju. I właśnie mając to na uwadze, aż dwa biura serwisowe obsługują wczasowiczów, którzy wybrali kwatery w Medulinie czy apartamenty w Puli. Jeżeli decydujecie się na urlop w Zatoce Kvarnerskiej, tam także znajdziecie strategicznie położone biuro serwisowe. Natomiast jeżeli wybieracie się treochę bardziej na południe, chcą spędzić wakacje w Dalmacji, to na drodze do Dubrovnika miniecie aż 4 biura serwisowe. Nasi koledzy pracujący w lokalnych biurach, oprócz rodzimego języka chorwackiego posługują się także językiem angielskim i niemieckim. Na dokumentach najmu, które otrzymujecie od nas przed podróżą, znajduje się tzw. Numer HOTLINE. Jest to dyżurny numer do lokalnego oddziału w Chorwacji, który czynny jest nie tylko w ciągu dni roboczych, ale także podczas weekendów. Pod numerem tym możecie zgłaszać wszelkie problemy, wątpliwości i pytania. W razie potrzeby może przyjechać do was lokalny inspektor i na miejscu, w wynajętym obiekcie bezpośrednio pomóc, np. w przypadku problemów komunikacyjnych z właścicielem.

 

Gdzie znajdują się biura serwisowe w Chorwacji?

Główna siedziba NOVASOL w Chorwacji znajduje się w Puli - stolicy półwyspu Istria.

Pozostałe biura serwisowe znajdziecie w miejscowościach takich jak:

Chorwacja

Różnorodność ofert – domy wakacyjne na każdy gust

W ofercie NOVASOL znajdziecie zarówno tanie noclegi w Chorwacji, które będą idealną bazą wypadową na samodzielne odkrywanie uroków i zwiedzanie, jak również luksusowe wille i apartamenty położone bezpośrednio przy plaży lub posiadające basen – w sam raz na leniwy, pełen relaksu urlop. Niezależnie od tego, jaki rodzaj zakwaterowania w Chorwacji jest wam potrzebny, u nas na pewno znajdziecie odpowiednie lokum na wakacje.

 

Domy przy plaży lub z basenem w Chorwacji

Dla wielu osób kryterium, które musi być spełnione podczas wyboru miejsca na wakacje, jest obecność wody. Wiele osób uwielbia plażowanie, ale także ogólnie pojęty wypoczynek nad wodą. Są też osoby, które podczas urlopu pragną zrelaksować się przy własnym basenie, szczególnie jeżeli podróżują z młodszymi dziećmi, którym pluskanie się w basenie bez ograniczeń zapewni niesamowite emocje. U nas znajdziecie zarówno domy przy plaży w Chorwacji, jak i domy wakacyjne w Chorwacji z basenem. Jeżeli nie możecie się zdecydować, możecie wybrać też takie kwatery z naszej oferty, które spełniają obydwa te kryteria.

Chorwacja

Domy przyjazne zwierzętom w Chorwacji

Często podróżuje z nami nasz najlepszy czworonożny przyjaciel. W naszym portfolio znajdziecie całe mnóstwo domów przyjaznych psom w Chorwacji, gdzie swojego pupila możecie zabrać bez żadnych dodatkowych opłat!

 

Domy dla dużych grup w Chorwacji

Czy zastanawialiście się kiedyś nad zorganizowaniem rodzinnej uroczystości poza granicami kraju? Niezależnie od tego, czy ma być to świętowanie urodzin, imienin, rocznicy ślubu, czy innego ważnego wydarzenia, nasze obiekty z oferty "domy wakacyjne i apartemtny Chorwacja" dla dużych grup idealnie się do tych celów nadadzą. Domy dla Grup znajdują się na całym terenie w Chorwacji. Niezależnie od tego, jaki region Chorwacji wybiorzecie na swoje wakacje, na pewno znajdziecie tam odpowiedni dom na świętowanie swojej uroczystości. Domy dla Grup przeznaczone są dla min. 12 osób. W ofercie znajdują się zarówno domy nowoczesne, wyposażone we wszelkie udogodnienia, jak i adaptowane starodawne budynki.

Chorwacja

Domy wakacyjne z Internetem w Chorwacji

Gwarancja pogody, wspaniałe widoki i krystalicznie czysta woda – czy potrzeba czegoś więcej na udane wakacje? Okazuje się, że tak. Coraz częściej piękne położenie i wysoki standard domu wakacyjnego to za mało. Często podczas wyszukiwania obiektu na wakacje w Chowacji, nasi Klienci, jako podstawowe kryterium wyszukiwania wpisują dostępność Internetu. Wiele osób nie wyobraża sobie wakacji bez Internetu. Jest on wykorzystywany nie tylko dla przyjemności, ale np. aby dzieci mogły obejrzeć ulubioną bajkę lub, abyście byli na bieżąco z akcją ulubionego serialu. Internet umożliwia kontakt z rodziną i przyjaciółmi, możecie przesyłać zdjęcia z wakacji i dzielić się wrażeniami z odwiedzonych miejsc. Dzięki dostępowi do Internetu można na bieżąco sprawdzać atrakcje, dostępne w regionie lub mieście, gdzie spędzamy wakacje. Obecnie coraz więcej osób nawet na wakacjach musi pracować. Korzystają one z Internetu, aby sprawdzić skrzynkę mailową i wywiązać się ze służbowych zobowiązań. W celu wyszukania domu wakacyjnego z dostępem do Internetu, prosimy w kryteriach wyszukiwania zaznaczyć pole Internet. Prosimy, jednak mieć na uwadze, iż dostęp do Internetu może być odpłatny lub ograniczony do pewnej liczby GB. W opisie obiektów wakacyjnych znajdziecie konkretne informacje na temat dostępnego Internetu.

 

Jak znaleźć odpowiedni dom wakacyjny w Chorwacji?

To proste! Korzystając z naszej wyszukiwarki online, wystarczy zaznaczyć wszystkie istotne dla was kryteria. Nie ograniczajcie się! Znajdźcie dla siebie idealne lokum na wakacje i przeżyjcie dzięki temu niezapomniany urlop. Możecie też skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo – zawsze chętnie pomożemy w przygotowaniu odpowiedniej, skrojonej na miarę oferty.