Oferta Click&Boat w Chorwacji

Morze Śródziemne, a także akweny do niego przynależące, to najpopularniejszy akwen wśród miłośników sportów wodnych. Nie ma w tym nic szokującego, bowiem wody mórz południowej Europy cechują się czystością oraz świetnymi warunkami do uprawiania wszelakich aktywności na wodzie. Nie inaczej jest z żeglarstwem oraz innymi przeprawami i wycieczkami po morskich wodach. Również nie dziwi fakt, że mieszkańcy Europy, na swoje morskie wojaże, wybierają Morze Adriatyckie, a szczególnie wybrzeże Chorwacji – prawdziwej perły południowej części Europy. I właśnie do tych osób mamy skierowaną specjalną ofertę wraz z naszym partnerem Click&Boat – wystarczy zarezerwować kwaterę z oferty „Chorwacja noclegi” i będziecie mogli skorzystać z rabatów w ramach usług oferowanych przez Click&Boat.

 Czarter jachtów w Chorwacji

O Click&Boat słów kilka

Click&Boat to firma, która zajmuje się pośrednictwem pomiędzy właścicielami wszelakich łodzi oraz osobami chcącymi je wynająć. Twórcy tego przedsięwzięcia zauważyli bowiem, że właściciele łodzi korzystają ze swoich ruchomości tylko przez określony, często krótki czas w roku. Resztę czasu, jachty, łodzie i katamarany stoją w marinach, co wiąże się z kosztami. I właśnie ta obserwacja skłoniła twórców do postawienia pytania: a dlaczego właściciele nie mieliby zarabiać na swoich łodziach w czasie, gdy oni sami z nich nie korzystają? To wszystko sprawiło, że dziś Click&Boat są liderem w czarterze jednostek pływających w Europie, a ich usługi są dostępne w większości europejskich krajów, w tym także w Polsce i Chorwacji.

 Czarter jachtów w Chorwacji

Ile kosztuje najem łodzi w Chorwacji?

Ceny za czarter jachtu w Chorwacji mogą się znacznie różnić w zależności od rodzaju, wielkości i wieku łodzi, miejsca przeznaczenia oraz od długości wynajmu. Ceny różnią się również w zależności od pory roku, w której wynajmujesz jacht lub motorówkę w Chorwacji: popyt jest wyższy latem (w sezonie), a zatem ceny są również wyższe. Z Click&Boat możesz wynająć łódź, która idealnie odpowiada Twoim potrzebom, od 100 € do 2500 € dziennie, w zależności od tego, jak luksusowa ma być jednostka wpływająca. Jeśli zamierzasz wynająć łódź na dłuższy okres i spać na pokładzie, możesz liczyć na cenę 650 € / tydzień poza sezonem lub 1500 € /tydzień w sezonie do 17500 € /tydzień. Ważne jest jednak to, że decydując się na kwaterę z katalogu „domy i apartamenty Chorwacja”, uzyskasz rabat na wynajęcie dowolnego jachtu, motorówki, katamaranu lub innej łodzi.

 Czarter jachtów w Chorwacji

Dlaczego warto skorzystać z oferty Click&Boat w Chorwacji?

Jeśli jesteś amatorem wodnych wycieczek, a dodatkowo posiadasz uprawnienia żeglarskie – odpowiedź jest bardzo prosta: aby jeszcze bardziej urozmaicić swoje wymarzone wakacje w Chorwacji! Wody Morza Adriatyckiego idealnie nadają się do wszelakich aktywności na wodzie, nawet dla początkujących amatorów żeglarstwa. Oprócz tego, warto dodać, iż podczas rejsów czekają na Was fantastyczne i różnorodne widoki, a także archipelagi pełne małych skalistych wysp, które na każdym robią wrażenie. Mało tego, Chorwacja posiada dwa Parki Narodowe, które całkowicie znajdują się na wyspach, także będziecie mieli okazję podziwiać unikalną florę i faunę chorwackich wysp.

 Czarter jachtów w Chorwacji

Kiedy najlepiej rezerwować łodzie w Chorwacji?

Sezon w Chorwacji trwa zwykle od maja do końca sierpnia, przy czym lipiec i sierpień to zdecydowanie najpopularniejsze i najbardziej ruchliwe okresy w roku. Mając to na uwadze, często warto unikać lipca i sierpnia i zamiast tego zaplanować podróż na krańcach sezonu. Żeglarze szczególnie uwielbiają okres poza sezonem, ponieważ maj i czerwiec lub wrzesień i październik to najlepszy czas na żeglowanie po Morzu Śródziemnym - pogoda jest słoneczna, woda ciepła, ale tłumy są mniejsze. Gdybyśmy mieli zaproponować jedną porę roku na wakacje pod żaglami, byłby to maj i czerwiec, szczególnie w okolicach Riwiery Makarska (zerknijcie również do oferty „Makarska noclegi”).