Wakacje w Stinjan

Stinjan, położone jest w południowo - zachodniej części Istrii, w otoczeniu dolin i wzgórz. Jest jednym z wielu chorwackich miasteczek, które w ostatnich latach znalazły uznanie w oczach turystów. Wielu odwiedzających tą miejscowość przyciąganych jest przede wszystkim szerokimi, czystymi plażami piaszczystymi. Stinjan położone jest niedaleko głównej plaży, otoczonej sosnowym lasem - polecanej szczególnie dla rodzin z dziećmi. W okolicy znajdą Państwo także mniejsze zatoki. Z pewnością zachwyci tu Państwa piękno wybrzeża oraz wspaniałe widoki. Oprócz tego także w samym mieście znajdą się atrakcje dla całej rodziny. Nawet jeśli zamierzacie wybrać zakwaterowanie z oferty "domki i apartamenty Chorwacja", np w Medulinie, to naprawdę warto tu przyjechać choć na jeden dzień, zwłaszcza, ze miasteczka praktycznie ze sobą sąsiadują.

Pula - Stinjan

Stinjan - miejsce na wymarzony urlop

Stinjan może pochwalić się bogatą historią, w okresie rzymskim miasto nosiło nazwę Astiniaum. Warte zobaczenia są tu m.in.: pomnik ofiar faszyzmu, kościół parafialny św. Małgorzaty, znajdująca się na półwyspie Prostina - twierdza Cristo, pozostałości fabryki wełny w zatoce Zunac, ruiny łaźni rzymskich z mozaiką podłogową. Gorąco zachęcamy również do zorganizowania spaceru ulicą Saliz oraz odwiedzenia wzgórza Turulu. W okresie wakacyjnym odbywa się tu wiele imprez i wydarzeń kulturalnych. Do bardziej znanych wydarzeń z pewnością możemy zaliczyć Dni Truffli - trwające kilka dni kulinarne święto, obchodzone w całej Istrii. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia lokalnych restauracji i skosztowania regionalnych przysmaków oraz wybornego wina. Aby być blisko wszystkich tych wspaniałości wystarczy zarezerwować jeden ze sprawdzonych domów wakacyjnych w Stinjan lub apartamentów z oferty "Pula noclegi".

Pula - Stinjan

Domy i apartamenty wakacyjne w Stinjan

Przytulne miasteczko Stinjan w Chorwacji przyciąga do siebie pięknymi kąpieliskami i urokliwym otoczeniem. Najlepszą możliwość podziwiania uroków stwarzają domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL. Wybierając się do obiektu z ofery "Chorwacja noclegi", możecie wybrać dojazd własny samochodem, promem lub lot samolotem, a wybierając Stinjan na pewno spędzą Państwo cudowny urlop. Natura wokół Stinjan zapiera dech w piersiach. Jest tu niezliczona moc możliwości do aktywnego spędzania czasu. Wędrówki, wycieczki rowerowe, wspinaczka skałkowa i motocross są jednymi z nich.

Dla nas nie ma znaczenia czy preferują Państwo aktywny wypoczynek czy słodkie nicnierobienie na plaży lub przy basenie. W naszej ofercie każdy znajdzie idealną dla siebie kwaterę na wakacje w Stinjan. Wszystkie nasze domy wakacyjne na Istrii są w pełni wyposażone i urządzone przez indywidualnych właścicieli. Każdy nasz dom wakacyjny jest niepowtarzalny, co sprawia, iż pobyt w nim będzie niezapomnianym przeżyciem.

Prosimy pamiętać, iż w ofercie NOVASOL znajdziecie domy i apartamenty wakacyjne o różnym wyposażeniu i standardzie. Od prosto i funkcjonalnie urządzonych aż po luksusowe wille z prywatnym basenem. A co najważniejsze nasza oferta obejmuje całą Chorwację.

Dlatego planując kolejne wakacje, prosimy zapoznać się z naszą ofertą "Istria noclegi".