Atrakcje w okolicy Buje

Urlop w Buje może być idealnym pomysłem na urlop. Miejscowość ta ma bardzo atrakcyjne położenie oraz zapewnia naturalne i wyciszone otoczenie – w sam raz na wakacje z dala od codziennego życia. Dlatego też, warto przejrzeć naszą ofertę „Chorwacja noclegi” w tym miasteczku i jego bliskiej okolicy, a gdyby ta specyfika lokalizacji była jednak za słabym argumentem to warto wspomnieć o jej innych atutach. Będzie to na pewno fakt, iż świetnie sprawdza się na aktywne wakacje, które można spędzić na tutejszych, pieszych i rowerowych, szlakach turystycznych.  Dodatkowo, agrarne otoczenie sprawi, że będziecie mieć okazję na degustowanie miejscowych wyrobów. Wreszcie, blisko stąd do najciekawszych miejsc na półwyspie. O kilku z nich, dowiecie się poniżej – być może, one ostatecznie pomogą Wam w podjęciu decyzji. Zapraszamy!

  Buje

Umag

Gdyby zaciszna atmosfera panują w Buje była dla Was już wystarczająca, to polecamy Wam podróż 12 kilometrów na północ, do kurortu o nazwie Umag. Jest to jedna z najpopularniejszych miejscowości położonych nad Morzem Adriatyckim, a przy okazji najbliżej położoną Buje. Oprócz plaż i błękitnych wód morskich, Umag ma również do zaoferowania ciekawe zabytki oraz liczne atrakcje dla każdego przedziału wiekowego. Jednodniowy wypad do Umag może być ciekawym pomysłem na wypoczynek nad morzem, a przy okazji, warto wspomnieć, że i tutaj oferujemy nasze domki i mieszkania wakacyjne. Po więcej szczegółów, zapraszamy do katalogu „Umag noclegi”.

  Umag

Porec

Porec to jedno z najstarszych, liczy sobie ponad 2000 lat, miast na półwyspie istryjskim. Położone jest ok. 30 kilometrów na południe od Buje i może być ciekawą propozycję na połączenie wypoczynku nad morzem ze zwiedzaniem. Jest to możliwe, bo tak się składa, że Porec oferuje to wszystko plus liczne atrakcje, które warto poznać podczas urlopu. Poza tym, w Porec znajdziecie bogatą ofertę rejsów morskich, które są gwarancją niezapomnianej przygody na morzu. Na koniec, proponujemy Wam naszą ofertę „Porec noclegi”, w której znajdziecie m.in. apartamenty z widokiem na morze, domy z basenem oraz kwatery akceptujące pobyt ze zwierzakiem domowym.

  Porec

Wyspy Briońskie

Czas na wyprawę drogowo-wodne, a mianowicie niezapomniane chwile na archipelagu wysp Briońskich. Jest to grupa wysp o przepięknej roślinności oraz walorach przyrodniczych, które sprawiły, że dziś jest to Park Narodowy. Na wyspy najszybciej można dostać się z portu w Fazanie (przy okazji, sprawdźcie ofertę „Fazana noclegi”), który to port jest również warty odwiedzenia. Z kolei na wyspach, czekają Was takie atrakcje jak:

  • Wspomniany wcześniej Park Narodowy;

  • Zabytki mają tysiące lat;

  • 19 muzeów;

  • Piękne i różnorodne wybrzeże;

  • Ślady dinozaurów;

     
  • Park safari oraz Etno park.

Wizyta na wyspach, z pewnością urozmaici Wasze wakacje, a warto dodać, że dostać się na nie możecie z dowolnego obiektu z oferty „Istria noclegi”.

  Fazana

Pula

Miasto Pula położone jest na południowym krańcu półwyspu, a że Buje znajduje się praktycznie na samej północy, będzie to najdalsza wycieczka. Z drugiej strony, do pokonania będzie ok. 90 kilometrów, więc nie jest to też jakaś kosmiczna odległość, zwłaszcza, że wizyta w Puli na długo pozostanie w Waszej pamięci. Tak się stanie chociażby dlatego, że będzie mieć okazję zobaczyć, z zewnątrz i ze środka, jedną z najlepiej zachowanych rzymskich aren. Do tego mnóstwo zabytków z czasów Cesarstwa Rzymskiego, średniowiecza oraz renesansu. Poza tym port, targ miejski, mnóstwo sklepów i innych atrakcji. Na koniec małe przypomnienie, oferta „Pula noclegi”, jest dostępna również i u nas.

Pula

Ostatecznie przekonani do urlopu w miejscowości Buje? Pakujcie zatem walizki i torby podróżne, a na ostatnią zachętę mamy to, że wszystkie kwatery z oferty „domy i apartamenty Chorwacja”, są u nas dostępne w opcji all inclusive. Oznacza to, że, w cenę obiektu, wliczone są już opłaty za pościel, ręczniki, zużycie mediów oraz sprzątanie końcowe. To będzie niezapomniany urlop w Chorwacji! Zapraszamy!